Uğraştığınız müzik aleti var mı?

Ben ney üflüyorum siz hangi müzik aletiyle uğraşıyorsunuz?

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben de cajon çok seviyorum ama şu ana kadar çok az bir deneyimin oldu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Erkekler Ne Diyor 6

• gitarla başladım sonra bas gitar aldım grup kurduk lisede üstüne elektro gitar aldım distroşyn ya da nasıl yazılıyorsa o pedalım hiç olmadı sonra bağlamayla devam ettim heveslenip la ney aldım çok uzun geldi arkadaşta re vardı ondan bir iki parça çıkardım derken pc joystickiyle keman takası yaptım biraz keman çaldım derken üniversitede depoda akordu bozuk piyanolar vardı ara ara gidip acemice onu çaldım bir süre ama pek çalabildim denemez başına oturmakbile çok keyifliydi sonra bir arkadaş udunu satıyordu onu aldım biraz onu çaldım sonra sattım sonra bası sonra elektroyu uzun sap bağlamamı sattım. şimdi sadece kısa sap bağlamam var ve keman istiyorum. neyde duruyor ama hala uzun geliyor. artık bol bol göbeğimde ritim çalıyorum enstrumandan sayılır mı göbeğimde bilmem :D

0|0
    0|0
    • Maşallah. Ney Mansur mu acaba

• bildiğin plastik delikli boru. la yı çalamıyorum re de arkadaşta o yüzden pek bir çalabildiğim söylenemez. hiçbirinde de profesyonelliğim yok. en iyi bağlama ve kemanı çalıyordum. özledim kemanı alacağım galiba 2. el uygun nefsimi köreltecek bişey...

• Birakmayin bırakmayın

• Kapı zili çalıyorum

0|0
    0|0
  • bateri olcak umraım. bagetler tamam, bateri de alırsam tamamdır

0|0
    0|0
  • Klarnete başlicam inşallah

0|0
    0|0
  • en son çalacagım bir alet vurmalı çallgılar daha hoş bence ( bateri )

0|0
    0|0
  • Bağlama, davul, darbuka, akordyon, klavyeli çalgıları çalıyordum ama şimdi sadece bağlama :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...