Yunan mitolojisi içeren film?

Mitolojilere hep takılı kalmışımdır özellikle de yunan mitolojisine neden bilmiyorum. yunan mit. içeren film var mı bildiğiniz? Titanların öfkesi haricinde

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Titanların Öfkesi'ni beğenmişsen Immortals(Ölümsüzler)'i de kesinlikle izlemen gerek o zaman.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• 1-) Percy Jackson & Olimposlular Şimşek Hırsızı (2010)

2-) Ölümsüzler: Tanrilarin Savasi (2011)

3-) Stargate (1994) Mısır tarihiyle alakadar ama seversin diye düşündüm...

1|0
    0|0
    • Şimşek hırsızı da güzeldi :) diğer ikisini de not aldım, teşekkürler :)

• Percy Jackson & the OlympianThe Lightning Thief

1|0
    0|0
  • Benim bildiğim bir film vardı, konusuda şöyleydi, yarı insan yarı keçi olan bir adam ormanlık bir bölgede hemen herkesin karşılaştığı, tanrı heranın şu anda hatırlamadığım bir nedenden dolayı yarattığı perilerle sevişiyordu. Periler bildiğimiz dün insan kadınlar ama hepsi genç ve çıtır. Birde öyle evleri barkları yok kırlarda ordan oraya sürekli gülerek gezinip duruyorlar. İnsanlar artık o toplumda kadına doymuşlar ki belkide hera bu perileri bu yuzden yaratmıştı bilemiyorum, keçi adamla peri sevişirken 2 öğrenci bir öğretmen o bölgeden geçiyor. Öğrencilerden biri herkül. Herkül koca kafalı olaylara pek adepte olamayan bir çocuk o yaşlarda. Hocaları bu iki gence soruyor, şu ağacın arkasında sevişen keçiyle perinin çocukları olsa ne olur diye; işin ilginç tarafı herkül olmayan çocuğun verdiği cevap. '' Yarı at yarı insan anlamına gelen Sentor'' Şimdi sen büyük bir merakla filmin adını öğrenmek isteyeceksin bir mitoloji sever olarak ama söylemeyeceğim.

0|0
    0|0
  • ölümsüzler, titanların öfkesi

1|0
    0|0
  • olimposlular şimşek hırsızı...bu filmi izlemeni öneririm birde titanların savaşı ;)

1|0
    0|0
  • 300 spartalı :)

1|0
    0|0
  • 300 spartalı az da olsa içeriyor hem filmde olağanüstü

1|0
    0|0
  • Mitolojik olayları seviyosan Stargate i izle once filmini izle snra dizisine bak 10 sezon falan +3 tane filmi 2 tane de yan dizisi var genelde bu mitolojik tanrıları uzaylılara baglıyorlar bilimkurgu anlamaında şu ana kadar yapılmıs en iyi dizilerden biridir ilk film (1994) ve ve ilk sezonlar grafik anlamında biraz kotu gelebilir biraz eski tarihli oldugu icin ama devamında guzelleşiyor

0|0
    0|0
  • filmlerde yeterli bilgiler yok onun yerine okumanı öneririm

0|0
    0|0
    • pekala, kitap önerilerine de açığım :)

• Japonlarınkini hiç araştırmadım doğrusu. Bir göz atayım :)

• o da güzeldir araştırmanı öneririm

• var tabii çok var googlede yaz ben yazamam işim var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...