Sizi ağlatan bir kitap var mı?

Mesela ben bazı kitaplardan (roman, hikaye, masal vb.) çok etkilenirim, okurken hüngür hüngür ağlayıp kendimden geçtiğim kitaplar vardır.

Peki ya sizi böyle duygulandıran, ağlatan kitaplar va mı?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• Film ve kitapların kurgu olduğunu bildiğim için şimdiye kadar hiç ağlamaklı olmadım diyebilirim...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kitaplardan fazla etkilenmem de bazı filmler hüzünlendirir

0|0
    0|0
  • oguz atay tutunamayanlar

0|0
    0|0
  • var. kolera günlerinde aşk

0|0
    0|0
  • Şu ana kadar olmadım sonuçta okuduklarım şu an kadar birer bilinçaltı türüydü

0|0
    0|0
  • küçüklüğümden bu yana kitaplarla aram hiç iyi olmadı hüzünlendireceğinide sanmam

0|0
    0|0
  • Ejderha Mızrağı, 2. ve 3. kitaplar... Oradaki ölümler çok fena etmişti beni.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• "Meu Pé de Laranja Lima", Türkçe'si ile "Şeker Portakalı"

Çocukken çok ağlamıştım ona.

Bir de "Mavi Saçlı Kız" var.

1|0
    0|0
  • Cok aglarim "seker portakali" ni okurken, sipir sipir hatta bu yuzen bizimkiler cok kiziyorlardi okuyup okuyup agliyorsun diye.Bir de daha guncel bir aglama gerceklestirdigim, gulecegim diye aldigim bir kitap vardi, gecen okudum o da baska sen yok gibi bir seydi adi yanlis hatirlamiyorsam, muzik marketindeki sepetlerden birinden almistim galiba..

0|0
    0|0
  • Kitap okurken ağlamam genelde hüzünlenirim ama ağlamam.

0|0
    0|0
  • Küçük Prens :)

0|0
    0|0
  • Huzur sokağı diye 2 ciltlik bir roman var onu okurken içimi çeke çeke ağlamıştım...

1|0
    0|0
  • en son yürekler ölür beni çok ağlatmıştı... :(

0|0
    0|0
  • ağlatan değil de hüzünlendiren bir kitap okumustum 2ay önce ''piraye''. özellikle 15-25 yaş arası genç kızlara hitap eden bir roman..

0|0
    0|0
    • Asiri sinir bir kitap bence evet huzunlu ama sonlara dogru biraz sinir bozuyor sayin Canan Tan.

• evet biraz sinir bozucu fakat insan kendini bir an koyuyor yerine..

• Sadece One Day'de bir cumleyi 20 kere okuyup, agzim acik kalmisti. Sonra da gozlerim dolmustu.

0|0
    0|0
  • Yüreğim seni çok sevdi. tek ağladığım kitap

0|0
    0|0
  • canan tan Piraye romanı

0|0
    0|0
Yükleniyor...