Ya bu kız çok güzel diyil ama ya , öldüm bittim vallahi?

Ya dizide bide çok saf , masum , utangaç bir rolde ya bitiyorum yemin ediyorum ya.

Ben gerçektende az maz dizi izledim , izlediklerimide sırf erkek oyuncuların rolleri falan ssenaryo hoşuma gittiği için. Ama ilk defa... yani çok güzel ben bittim aga izleye izleye :)
Ya bu kız çok güzel diyil ama ya , öldüm bittim vallahi ?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• Ruh gibi bundan kat kat kat daha güzel bir aktrist var bunu havada karada geçer :))

0|0
    0|0
    • kim mesela?

• Göreceli bir kavram bana göre değil

• Zevkler tartışılmaz :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bendensin elcin sangu efsane 😂

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gerçekten çok güzel bir yüzü var

0|0
    0|0
  • Bende Öldüm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gt gibi

0|0
    0|0
  • Ya bu kızı guzel bulmayan bı tek benmıyım. Herkez olup bıtıyo :S

0|0
    0|0
    • Ya ben hemen hemen öyle her kızı güzel bulan ve helede beğenen birisi değilim. Ama o kadar saf ve masum oynuyorki rolü bende hal kalmadı :D

• Hakikaten kızıl güzeli...

0|0
    0|0
  • yoo soluk bir yüzü var.

1|0
    0|0
  • Güzel kız aynen :D

0|0
    0|0
  • Hacı varya duygularima tercüman oldun yani

0|0
    0|0
    • Dimi ama :)

• Ya nolur Allahım bu kız gibi güzel rolunde oynadığı gibi masum , saf bir kız ben ve bütün bu duaya amin diyenlere kismet et :)

• Amin kardeşim inşallah

• Gel şöyle otur hele hele soluklan yiğen

0|0
    0|0
  • l*n olum bunun allah belasini vermesin ya. O haraketleri tavirlari salak salak utanip sıkılmaları beni mahvediyor abi ya. Bende ölüyorum bu kiz icin kanka yanliz degilsin

0|0
    0|0
    • Ya zaten güzellik faso fiso , güzel kız çok. Benide o utanmalar saf saf , masum hareketleri mahvediyor ya.

• Kanka valla bende sadece kiz icin izliyorum izle izle sikinti yok valla bak kimse ayiplamiyo 😂😂😂

• Adamım :D :D

Yükleniyor...