Nedir bu Starbucks'ı üstün görme?

Starbucks , kahve diyarı,gönül kahvesi vs fiyatları hemen hemen aynı aslında ama toplumumuz starbucksı bi farklı görüyor yanına yaklaşmıyor. siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
15|9

En İyi Erkek Görüşü

• şu kadarını söyleyım evlerde kullanılan kapıların ismi amerikan panel kapıdır sert mukavva gıbı bır malzemeden üretilir içinde yıne kağıttan yapılmış petek vardır yani sert yumruk vursan kapı delinir gıder ama ismi amerikan panel kapıdır

yani önemli olan kalıte değil isim

türk bır marka cıksa burger kıng ve mc danolds tan cok daha temız ve kalıtelı lezzetlı olsa kımse tercıh etmez gösteriş meraklısı bır mılletız çünkü

mekan pahalıysa elit tir mantığı var

sokaklarda bu kadar aç cocuklar varken 5 lıralık kahveye 10 lıra verıp elit mekanlara takılmak değildir marifet

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 8

• İçerde, laptopla oturup Facebook'a giren ve bu esnada gözünde gözlük olan, kırmızı spor ayakkabılı ve boş beyinli kreatif tipli dallamaların ve travesti görünümlü kız çocuklarının yavan kalite standartlarından..

Cafe Nero varken, hiç işim olmaz..

2|2
    2|0
  • ingilterede mahmutun yeri muamelesi görüyor.bizim conilerin kasıntılığı

0|0
    0|0
  • kovalak milletiz beya

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • en gıcık olduğum yerlerden biridir arkadaş ısrarıyla gidiyorum bazen ama tiplere gıcık oluyorum kasıntı kasıntı duruşlar falan...

1|0
    1|0
  • Kahveye çok fazla değer atfetmemek gerek. Ok, ben de SB müdavimiyim ama alışkanlıktan, çekilmiş kahvemi de oradan alıyorum vb. Üç kuruşluk kahve içerek sınıf atladığını sanan dingillere ben de uyuzum. Genelde de oturup içmem alır çıkarım

0|0
    0|0
  • Şu memleketimizdeki her boka statü atfetmek olayına hastayım.. Kahve la işte bildiğin kahve..

İç ve kalk ! Hayır efendim bunu bizim gibiler içer kafasına ne gerek var..

0|0
    1|0
  • biraz daha lüks bi mekan gibi duruyor dışarıdan ondandır :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bende şunu anlamıyorum starbucksa gidene bazı arkadaşlar özentilik yazmı neyin özentiliğinden bahsediyorsunuz anlamadım ki. adamlar kahvenin kralını yapıyor .gönül kahvesi filan da güzel ama şahsen benim yaşadığım yerde starbucks daha rahat daha ferah personeli çok daha iyi . gönül kahvesi kötü mü ? hayır değil ama ben starbucks ı seviyorum . veya alışkanlık orda oturuyorum . bunda neden farklı şeyler aranıyor anlamıyorum . kahve dersen kral ekler süper cheese cake leri mükemmel . personel iyi .yeri de güzel bahçesi de süper .hakediyorlar . binlerce kez gönül rahatlığıyla söyleyebilirim memnunum keyfi gidiyorum . bunun adı özentilik değil tercihtir alışkanlıktır vs vs

0|0
    0|0
  • ilk senden duydum

0|0
    1|0
    • geçen gün halamla geziyorduk , kahve içelim dedi , ben de starbucks var köşede gidelim dedim , aa orası çok lüks ve pahalı dedi.kendisi de öğretmen maddi durumu iyi yani gider öyle yerlere

• ben hiç tercih etmem türk kahvesi severim ve közde pişmesi lazım çok sçmaymış

• özentilik orda tanınmadan yasamayan bi dunya insan orası da herhangi bi yer benim için ;)

1|0
    1|0
  • link

:)

1|1
    1|1
  • Dünyaca ünlü ya ondandır daha kaliteli düşüncesi var.Bence çok pahalı yani sürekli takılanlara bakıyorum çok zenginler herhalde.

0|0
    0|0
  • üstün görulcek bı yanı yok, ama ismi var diyedir belki gerci ismi olsa nolur ki.. herneyse oturup bıseyler ıcılesı bıyer olduğunu soyleyeblırım benım hayatımdakı yerı bu kadar:)

0|0
    0|0
  • starbuckstaki gibi yap bana bi karamelli latte hor görücm strbcksı

1|0
    2|0
  • her gün önünden gecip bi kere bile içine girmedigim mekandır. hoş kahveyle de pek aram yok belki ondan ama en cok o tarz yerlerde foto cekinip yer bildirimi yapılmasına gıcıgım. ömrümde bi kere bile yapmadım

0|0
    1|0
  • 15 TL si olan yemek yemiyor, kemik gözlüklerini alıp orada kahve içiyor. Full time lam:/ birde dipte biraz bırakıyor bitmedi hesabı. 4 saat kokuştu orası be abi.

0|0
    1|0
  • Starbucks artık çok özel.

0|0
    0|0
  • Bu neyi nasıl gördüğünle alakalı...Bakış açısı yani.

0|0
    0|0
  • özentilik :)

0|0
    1|0
  • adı yabancı diye muhtemelen.

0|0
    1|0
  • Artık Starbucks'ın eski tadı yok. Her önüne gelen gitmeye başladı.

Cafe Nero, Robert's Cafe veya Tchibo daha iyi şu sıralar. Umarım kalitesini bozmazlar.

0|0
    2|1
  • kahvesi lezzetli. tat farki var.

0|0
    0|0
Yükleniyor...