Hangi tarz müziklerden hoşlanırsınız?

Rock, blues, alternatif rock, metal, 80 ler, 90 lar, nostaljik pop (tanju okan, esin engin, ilhan irem vs...), tango...

Bunlar benim tercihlerim. Peki siz hangi tarz müziklerden hoşlanırsınız?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• Benim müzik yelpazem oldukça geniş. Kulağıma hoş gelen her türlü müziği dinliyorum diyebilirim. Özellikle 70 ve 80'li yılların artık klasik haline gelmiş müzikleri benim vazgeçilmezim. Klasik müziği de çok severim. Birkaç sanatçı hariç zamane sanatçılarını dinlemiyoru bana çok yavan geliyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Pink floyd,coldplay,radiohead,metallica,queen,jonh lennon,edith piaf,zaz,danny brillant,the beatles vs

1|2
    0|0
  • melankolia rap(sago)-slow rap-pop-rock-arabic

0|1
    0|0
  • her türlü müzik tarzını severim.o an ruh halim hangisi ise o tarzdayımdır

0|1
    0|0
  • Arabesk, blues, enstrumantal bazi klasikler, Demet Akalin sarkilari, TSM, rap, populer bati muzigi gibi sevdigim seyler var...

0|0
    0|0
    • blues tan demet akalına, rap müzikten türk sanat müziğine.. hmm bayağı geniş bir yelpaze :)

• Napayim hepsiini baska seviyorum. Eskiden sadece birbirine benzeyenlerden hoslanma olanagim oldugunu dusunuyordum, digerlerini hor gormeye calisiyordum.Sonra baktim olmuyor, hepsini kabul ettim:)

• Klasik Müzik ve Ethnic Müzik

0|0
    0|0
  • ben rock ve metal müziği tercih ediyorum başta rammstein catafalque iron maiden geliyor benim için

0|1
    0|0
  • Pop dinlerim çünkü içimi sıkıntıyla doldurmayan tek tür...

0|0
    0|0
  • Slow dinliyorum genelde . .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• rock dinlerim hoşuma gider rep dinlerim slow müzik dinlerim arabesk rakı içerken her müziki dinlerim ama rock dinlerim genelikle

0|1
    0|0
  • Drum N'Bass, Chill Out, Trance, Acid Jazz, Dark Ambient, Progressive Rock, Black Metal, Industrial Rock, Klasik Müzik

0|0
    0|0
  • rock metal rap

0|1
    0|0
  • Poptan, arabeskten nefret ederim, Rocku hafif bulurum sevmem, klasik müzik, sanat müziği, halk müziği gibi şeylere ailemden dolayı saygı duyarım ama mesafeliyimdir. sadece metal dinlerim zaten metalde o kadar çok çeşit varki bence bütün müziklerin işlevini fazlasıyla görüyor ;)

0|0
    0|0
  • Daha çok isveç ve finlandiya akımının başını çektiği Death Metal türlerini dinliyorum. Onun dışıdna da ruh halime bağlı oalrak diğer metal türlerini.

0|0
    0|0
    • lisedeyken cok dinlerdim. black death thrash atmosferik burzum falan.. böyle bir vampirik bi havam vardı. yaşlanıyormuyum neyim. :) git gide zevklerim olgunlaştı. ama rock metal bunlar ölene kadar baş ucumda duracak eminim :)

• lounge, down tempo, ambient, chillout, biraz nu jazz.

hans zimmer'ın soundtracklerini takip ederim

tabiki de popüler müzikten de bihaber değilim

0|0
    0|0
  • arabesk ve protest ve bazen rock bazen oryantal.. değişiyor...ama genelde arapça,kürtçe ve ispanyolca müzik

0|0
    0|0
  • Soul başta olmak üzere; Chanson, Klasik R&B, Jazz, Blues, Klasik Arabesk ve Soundtrack

Barry White, Lisa Stansfield, Charles Aznavour ve Chris Rea sevdiğim en belirgin sanatçılar..

0|0
    0|0
  • Malmsteen çalsın, ben günlerce uyumadan dinlerim...

0|0
    0|0
  • hip&hop - R&B...

0|0
    0|0
  • O anki ruh halime bağlı ama pop diyebilirim

0|0
    0|0
  • Her tür dinlerin

0|0
    0|0
  • El emeği göz nuru ne varsa... Acılı arabesk ve dım tıs müzikler hariç.

0|0
    0|0
  • türkçe rock ve club müzikleri.

0|0
    0|0
  • rock, jazz ayrıca 80 lerdeki madonna ve modern talking

0|0
    0|0
Yükleniyor...