Eski kaliteyi de bulamayacak mıyız artık?

şu an Trt Müzik'i dinleyenler beni anlayacaktır...

Ben oldum olası canlı müziği sevmişimdir; playback'i ne samimi bulurum ne de sanatsal... Birkaç dakikadir Zerrin Özer'i dinliyorum; Dostum Dostum'u söylüyormuş fena degildi; güçlü ses sonuçta... Şimdi ise girizgahını dakikalarca överek tanitimini yaparak sunduğu türküyü tam kız kardeşine armağan etmişti ki; 30 saniye sonra karıştırdı türkü gitti...Özür diledi baştan basladilar; hani zaten Zerrin'in esas alanı türkü değildir ki; kendi soluğundan ve kendi yorumundan pop/modern söylese ne olurdu... Acaba bu Trt'nin isteği mi? Yok rezil olmaya gerek var mıydı?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• :) hiç trt Müziği dinlemiyorum. Biraz karışık yazdın yoksa ben çok yorgunum.

0|1
    0|0
    • Biraz karışık yazdim yoksa cok mu yorgunsun :))))) hahahahaha ilahi ya

• :) Sağol

• Rica ederim ;)

En İyi Erkek Görüşü

• zerrin özer rezil olmaz orada sıkıntı yok da zevkle izlediğim bir trt müzik kanalı vardı artık açmak istemiyorum. genç kuşak trt sanatçılarına bildiğin fantazi müzik serbest çalıışma eserler okutuyorlar. en sinirlendiğim örnek ayşe inak ekiz.

0|1
    0|0
    • Rezil olmadı zaten bozuntuya vermedi de; ne gerek var zorlamaya... Ses iyi diye goturuyor iste; haklisin valla hocam

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...