Eski şarkılar daha güzel değilmiydi sizce de?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• 0|0
    0|0
    • ay bu ne şok :D kusura bakma da bunu şimdiki ergenler çok dinliyo ya kardeşimden biliyorum

• kaliteli değil, dinle tabi :D

• valla hacı Türkiye de pop müzik karga ötüşü. Aşk ayrılık kavuşma gibi konular işlenir.

En İyi Kız Görüşü

• evet güzelmiş çok eski değil

0|0
    0|0
    • evet, genel olarak eskiler daha güzel ama şimdi şarkı yapmayı beceren pek yok

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 3

• Türkçe olarak kesinlikle doğru ama yabancı müzisyenlerde hala iş var bence. Bir de 10-15 sene sonra bu yıllara bakınca bu şarkıları daha çok beğeniceğimiz gerçeği var tabi ^^

0|0
    0|0
  • Simdikiler daha güzel. biz türkler eskilere takilmayi seviyoruz

0|0
    0|0
    • yoo onunla alakası yok, eski şarkılarda daha bir içtenlik duygu var şimdikilerin onlar kadar içten olmadığı çok belli bana göre

• onunla alakası yok işte, batı müziği kesinlikle daha güzel mesela bizim şimdiki şarkılarımıza göre, sorun şimdiki ses sanatçılarımızın gerçekten içten seslendirememesi ve bunu artık tamamen ticaret gözüyle bakması, eskiye bağımlı olan şu anki batı müziğini beğenmez ve dinlenmez ama ben batı müziğini çok beğenerek dinliyorum ama maalesef türkiyede ki şu anki zamanda ki şarkılar kesinlikle başarılı değil bunu müzikten anlayan dünya müziğini dinleyen takip eden herkes görebilir, konuyu alakasız şekilde çarpıtmanın anlamı yok.

• Konuyuda hic alakasiz yerden carptirmiyorum cünki o dedigin batida almanyada yasiyorum bunu almanyada ögretmenim dahil söylemekte yani evet bende türk müsiklerini dinlesemde pek sevmem ama eskiler bundanda berbatti ben iki toplumdada gördüklerimi yazdim ve evet belki sende degil ama bircok insanda bu takintinin oldugunu iclerine girerek gördüm ve evet dünyayi takip eden herkes halkimizin ne cahil oldugumuzu bilir

• çok güzeldi

0|0
    0|0
Yükleniyor...