Düşmanların Helakı için 1000 Tebbet Suresi okudunuz mu?

Size zulüm eden düşmanlar için 1000 Tebbet Suresi okunuyormuş. Okuyan var mı?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bana zulüm eden düşmanım için birkaç tane okudum ishal oldu, daha fazla devam edip bu müthiş gücü kötüye kullanmak istemedim :/

1|0
    0|0
    • Ciddi misin?

• isyan etme dua et, O her şeyin hayırlısını verir. O'na sığın, O'na güven. unutma; bir tek AllAh'A can borcumuz var, gerisi palavradır.

• Haklısın öyle yapıcam.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• şaşırıp 2-3 eksik veya fazla okursak ne olacak?
    ayrıca bu rakamları da hep abartılı bulmuşumdur. neden daha az değil 5 değil. ya da neden düz 1000. 73 tane olunca az mı geliyor, iyice duyurmamız mı lazım?

neyse çok kurcamalayım şimdi ateşli bir din adamı gelir de inançsız der çıkar...

1|0
    0|0
  • Ya düşman 2.000 tane okursa ne olacak?

0|0
    1|0
  • Ben beddua okumam, hocam için 2 kere bedua ettim, her defasında 1 hafta sonrasında bir annesi öldü diğerinde de ablası öldü, adam ölmedi yahu daha da psikopatlaştı lanet olasıca.

1|0
    0|0
  • öyle şeylere inanmıyoum. Duaya inanırım ama bu dünyada düşmanın gözlerine bakarak sindirmedikçe yaptığı eziyetin on mislini yapmadıkça içim soğumaz. Başkasından değil kendi elimden intikamımı almak isterdim

0|0
    0|0
  • bu bilgilendirme için çok teşekkür ederim bilmiyodum

1|0
    0|0
  • Saçma sapan hurafelere inanmaya ne kadar heveslisiniz...

0|0
    1|0
    • Tebbet Suresi hurafe değil. Allah'ın yolladığı bir ayet.

• Kuran biliyorum

• Bak güzel kardeşim. Kuran'ı biliyorsan böyle bir laf niye edesin? Senin söylediğin rivayet edilen durumlardır yani hurafedir. Dinle ilgisi yoktur. Arağça "kurusun, kahrolsun" demektir. Ebu-Leheb'i lanetliyen bir suredir bu. Zaman içerisinde bu sureyi bilmem kaç defa okursan düşmanların kahrolur vb. gibi saçma sapan hurafeler üretilmiştir. Yine söylüyorum HURAFEDİR. Sure "yapılan kötülüklerin cezasız kalmayacağını" hatırlatır insana.

Kızlar Ne Diyor 1

• okumadım. sayılarla ibadet yapmak seni obsesyona sürükler.

1|0
    0|0
    • Obsesyon ne demek?

• takıntı demek. yani sen bir süre sonra acaba 500 tane mi yaptım, 499 tane yapsam ne olur? acaba kabul olmaz mı? vs. diye takmaya başlayacaksın bu durumu.

• Hmm okay.

Yükleniyor...