Kore yapımı en sevdiğiniz romantik komedi filmi ?

benim en sevdiğim romantik komedi filmi 200 paunds beauty

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Sen koreli olmalısın?

0|0
    0|0
    • hayır koreli bir arkadaşım sayesinde orayı sevdim ilerleyen zamanlarda gitmeyi düşünüyorum

• Önce Türkiyeyi gezmeliyim ama :(

• uzakdogu turları var bir sürü. zaten vize de istemez japan. iyi olurdu da bilmiyorum. bazen hafta sonları 2 günlügüne balkanlara gideyim bile diyorum

• Kwai Köprüsü..

1|0
    0|0
  • Merhaba tqcay.

Genellikle Dram ve Romantik Filmlerde Kore'yi Aşırı Derecede Başarılı Buluyorum.

Dae-Kyu Kang'ın Yönetmen Koltuğuna Oturduğu ''Harmony'' Adlı Romantik Komedi Çok Beğendiğim ve Herkesin İzlemesi Gerektiğini Düşündüğüm Bir Filmdir.

0|0
    0|0
  • amerika dururken koreyle hiç işim olmaz :)

0|0
    0|1
  • türkü amerikanı bitti korelisi kaldı en nefret ettiğim hindistan yapımı filmi yarıda bırakıp şarkı döylemeye başlamıyolarmı benzin döküp yakasım geliyor bilgisayarı :D:D

0|0
    0|0
    • adamlar bi film yaptı 3 idiots patladı gitti ardından başarıları takip etti evet şarkı söyleme kısımları kötü ama filmlerin konuları çok hoş ve ben hint yapımı demedim kore yapımı dedim

• cahillik kusra bakma :(

• hazır internettesin facebook ve twitterı kapatıp biraz genel kültür çalışmanızı öneririm

• Çin yaung moun un at ile münasabeti uzerıne gulmeceler..

0|0
    0|0
  • bide kore yapımı. ablacım okadar film arasından neden kore yapımı. :D

0|0
    0|0
    • Çekik gözlüleri seviyorum oyunculuklarını da seviyorum

• vay be millet g.kore dizilerine sarmış :O

0|0
    0|0
  • Hakkı Bulut Güney Kore'de

0|0
    0|0
  • zzzziiihh türk filimlerine dizilerine anca baka biliyorum anlamadigim kore filiminemi bakicamm ya

0|0
    0|0
  • kore yapımı komedi filmi mi varmış?

0|0
    0|0
  • Kore'yi haritada bulamam bile abi ne filmi.

0|0
    0|0
    • her kore filmi izleyen veyahut amerikan filmi izleyen haritada göstermek zorunda mı?

• Sayın bla bla -nickini bakmak için yukarı çıkmaya üşendim- bana güzel bi' Kore filmi önerir misiniz?

• Belki hoşlanmayabilirsiniz tarzınızı bilemem ama 100 kiloluk güzel filmini öneririm

Kızlar Ne Diyor 5

• i'm a cyborg but that s ok iyiydi link

1|0
    0|0
    • ben bu filmin konusunu okudum ama dram filmi gibi geldi romantik komedi ağırlıklı mı dram mı?

• pek dram da değildi,karman çorman bi şey

o kadar romantik komedinin içinde bu değişik geldi

• bu hafta ı need romance ı izledm .. sayısız izledm kore romantik son izledigm digerni hep unutturuo bana .. snaki hepsi güzeldi

1|0
    0|0
    • evet bencede:)

• hehehe diziler tutukluluk yapıyo ya izleyemiyorum dersleri aksatıyorum bağlanınca :)

• A moment to remember, sky of love :)

0|0
    0|0
  • Chilling Romance. Konusu harika komedi var aşk var birazda fantastik.

0|0
    0|0
  • hırçın sevgilim

0|0
    0|0
Yükleniyor...