The secret (sır) kitabı sizce doğru mu?

2 gün önce the secret kitabı aldım.genellikle çekim yasası ve frekanslarla ilgili yazmışlar.neyi hayal edersen ve olumlu düşünürsen o gerçekleşir demişler.sizce doğru mu?(daha kitabı bitirmedim)

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Doğruluk payı var ama yanlış anlatıyorlar. Tam açıklamasına da insanlar hazır değiller zaten.

1|0
    0|0
    • tam açıklaması ? :)

• hım.. e iyi o zaman ekleyeyim seni :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğruluk payı var ama genel anlamda saçma bir kitap. Çünkü çalışmak ve uğraşmaktan bahsetmiyor. Hayattaki olaylar, hayal edilerek gerçekleştirilemez...

1|0
    0|0
  • Kanka ben o kitabı 3 kez okudum .dedikleri Psikolojik anlamda doğru fakat gerçek manada TAnrıyı reddetmekten ibaret.Ben denemeye kalktım 2 hafta Psikolojim bpzuk gezdim.Pek tavsiye etmem :(

1|0
    0|0
    • psikolojik anlamda doğru fakat 2 hafta psikolojin bozuk gezdin? :)

• aslında bana mantıklı geldi ama olabilir.abartılmamış o kadar ama doğruluk payı olabilir

• Sende 2 hafta Psikolojin bozuk gez bakalım :) Eminim dediğimi anlıcan .Ama işe yararsa ciddiyim buraya yorum yaz .Gerçekten merak ediyorum :)

• evrene gönderdiğimiz tek şey zehirli gazlar :((

1|1
    0|0
  • sanırım doğruluk payı var

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kendimizi kandırmayalım lütfen beyler. inanırsanız ne sizin pipiniz büyüyebilir, ne de bizim memelerimiz.

1|1
    0|0
  • yalan, evrene mesaj yollıcakmışın da yolla da göreyim bi b.k olmuyo :D iyi düşünmek sadece seni iyi hissettirir hepsi bu :d

1|0
    0|0
    • beyin gücü var ama işin içinde.hani demişler ya bir insan beyninin %10unu kullanabilse kocaman bir dağı yerinden hareket ettirebilir misali :)

• saçmalıktan ibaret. düşün 1 liran var onu evrene mesaj yollayarak 100 lira yap cart curt saçma sapan şeyler çalışmadan uğraşmadan bişey olmaz bu hayatta . dediğim gibi öyle düşünmek sadece seni iyi hissettirir olcağına inanır ve mutlu olursun hepsi bu işte :D

• hayal bunlar

1|0
    0|0
    • arkadaş var bitane o hayal kura kura hayalini gerçekleştirdi.şuan imkansız olan bi aşk yaşıyor.

• inanmıyorum ben

1|0
    0|0
Yükleniyor...