Dolmuşta falan mesajlaşırken telefona neden bakarlar ki?

dolmuşta falan mesajlaşırken telefona neden bakarlar ki? anlamış değilim sanki o mesajlaşıyor falan. bunların sorunu nedir sizce?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• numaranı, facebook veya twitter kullanıcı adını görmeye çalışıyorlar... Mesajın içeriğini de merak edenler vardır tabi :)

0|0
    0|0
  • dikkat çekiyor bazen ondan olabilir.. bazı erkeklerde acaba kız numarası öğrenebilir miyim diye bakıyor..

0|0
    0|0
  • bende arkamı donup bunu yapasım var link

0|0
    0|0
  • mesaja şöyle yaz mesela keşke yanımda duran kişi ellese oramı buramı gibi şeyler yaz gaza gelir hareket yaparsa bağır çağır linç ederler adamı heralde.

0|0
    0|0
    • :DD bu çok ağır olmazmı :

• baktım sevgilisyle mesajlaşıo die ? sevgilisi değilmiş platonik aşık oldum hemen :S

0|0
    0|0
  • ''ne bakıyon penis mi var'' yaz

0|0
    0|0
  • facebook ta olduğunu düşünenler var seni eklemek için :)

0|0
    0|0
  • hehe olur öyle meraklı heycanlı gençler..al sen yaz diye uzat bak nasılda utanıveriyor keratalar

0|0
    0|0
  • Meraklı bir milletiz.

normal değil mi sence :)

0|0
    0|0
    • yani mantıklı bir açıklması olması gerek :D

• banada bakıyorlarda,sanırım boş bi bakış onlar :)

0|0
    0|0
  • o_O meraklı melehatlar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Mesajını okuyangiller bunlar. Baktığını yüzüne vursan paranoyak der geçer bir de.

O yüzden biraz atak olmak lazım.

Arkadaşla mesajlaşıyorduk, adamın biri otobüste mesajlarımı okuyor. Üflüyorum püflüyorum, aynen devam ediyor taramaya. Arkaya yaslandım, belli ettim hareketlerimle bana kızgın bakmaya başladı iyice gerildim.

Ben de mesaja aynen şunu yazdım " ...cığım, ben sana daha sonra ulaşayım, yanımdaki meraklı apaçi mesajlarımı okuyor. Ayıptan haberi yok herifin."

Bunu okumasını sağladım, sonra da okudu. Bir dondu kaldı bir şey diyecek diyemiyor :D Çok komikti, yol boyunca camdan dışarı odaklandı sonra.

0|1
    0|0
  • Merak işte.

0|1
    0|0
  • bize imkan vermiyorsunuz, hep yarım yamalak görüyorum :((

0|0
    0|0
  • Tek sorun merak :D

Bi ara bende bakmısdım :P

0|0
    0|0
  • merak ama bazen farkında olmadan da bakabiliyoruz. bende bakarım ama bakmak istediğimden diil bakarım sadece ne yazdığını okuyamam bile

0|0
    0|0
  • ınsanın basına ne gelırse ya meraktan ya .. gelirmiş :D

0|0
    0|0
  • Belki mesajlaşmayı bilmiyordur nasıl olduğuna bakıyordur olabilir yani :D

0|0
    0|0
  • :D cidden merak ilgi işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...