Kanuni'nin hiç eleştirdiğiniz bir yönü veya aldığı bi kararı varmı?

Kanuni'nin hiç eleştirdiğiniz bir yönü veya aldığı bi kararı varmı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kadına karsı kukla olacak kadar zayıf olması.. Cocukluk arkadasını hunharca öldürtüp, öz oglunu bogdurttugu yetmiyormus gıbı cadırın onunde cesedını sergılemesi..Babasından agzına kadar dolu olarak aldıgı hazineyi bıtmek tukenmek bılmeyen savaslar sonunda bosaltması..ilk aklıma gelenler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kanuniye olan nefretim sonsuzluga ulasti :) hic bir kararini desteklemiyourm asaligin tekiydi

0|1
    1|0
  • kanuniye anlamak mı , bir yana devleti islami koyun bir yana o cezalandırılanı , 1 kişi için milyonlarca kişi risk edilir miydi ? unutmayalaım büyük adamların hataları büyük olur , af edilmesi de zordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sırf egosundan dolayı Mustafayı öldürtmesi

Tarihe hem oğul hem torun katili bir adam olarak geçmiş ender karaktersiz kişilik

osmanlı hayranları yok oralar buralar sefer ile alındı der fakat kanuni şiir okumaktan ve kadınlara olan düşkünlüğünden dolayı genelde seferler pargalı sayesinde kazanılmıştır.

0|0
    0|0
  • aşkının arkasından koşuo onu sevioda nie karar verirken etki altında kalıo

bence gerçek kanuni dizidekinden uzaktır sonuçta oda insan mükemmel bi devir yaşatmış işte osmanlıya daha neyini tartışıoz bugünümüze bakalım biz

o zaman bir süper güçtük şimdi ise kukla...

0|0
    0|0
  • ispanya'dan yahudileri kurtarmasaydı,şimdi başımıza bela olmazlardı

0|0
    0|0
  • Filmdekinin saymakla bitmez.Fakat gerçek Kanuni'nin Macaristan'a5 sefer düzenlemesine kızdım.

0|0
    0|0
  • Adalet konusunda az ama çok önemli sıyrıkları varmış. Şimdi uzun uzun tartışacak vaktim olmadığı için ayrıntılı girmiyorum konuya.

0|0
    0|0
Yükleniyor...