Bollywood ile ilgili ne biliyorsunuz?

Hangi aktörlerini tanıyorsunuz? Bollywood Sineması sizce dünya sıralamasında kaçıncı. En iyi filmleri hangileri? Hiç Bollywood yapımı bir film izlediniz mi? Bakalım Bollywood Sineması ne kadar ilgiliyiz? Ne kadar bilgi sahibiyiz?

0|0
8|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence gelişime çok açık Bollywood. Son yıllarda Hollywood'un o klişe aksiyon filmlerinden sıyrılmış filmlerle ve senaryolarla çıkıyorlar karşımıza. Açıkçası biraz nefes aldırdılar sinema sektörüne. Daha hayatın içinden, daha gerçekçi filmler görüyorum ben.

Örneğin herkesin ama özellikle her öğrencinin mutlaka '3 idiots' filmini izlemesi lazım bence, içinden çıkarılacak o kadar çok ders var ki. Okul hayatı-kariyer-gelecek.. bu konularla ilgili bir çok kişinin yaşadığı sıkıntıları mükemmel biçimde aktarmışlar. Aamir Khan gerçekten mükemmel bir oyuncu.

'Black' ona keza, oyunculuğu ile beni büyülemiş bir filmdir. Azmin elinden bir şey kurtulmuyor gerçekten.. ağlatır da insanı, öyle işler içine. O nasıl bir vefa borcudur, nasıl bir bağdır öğrenci-öğretmen arasında. En sevdiğim Bollywood filmlerinden biri.

My name is khan, Taare Zameen Par.. bunlarda aklıma gelen güzel bir kaç tanesi.
    Fanaa izlediğim en kötü Bollywood filmiydi herhalde. Ghajini, memento'nun çakması olduğundan bir hayalkırıklığı olmuştu ama Aamir için izlenir her türlü.

Bilmiyorum olur mu ama, seneler sonra Hollywood'u sollamaya başlayabilir Bollywood. Güçlü geliyorlar. Hollywood gözü dolduruyor, Bollywood gönlü.

1|3
    0|0
    • Fikirlerine katılmamak elde değil. Aamir Khan, Shahrukh Khan, Salman Khan, Hrithik Roşhan, Kareena Kapoor, Katrina Kaif, Kajol, Anushka Sharma gibi oyuncular efsanedir. 2012 öncesi Yash Raj Films firmasının filmleri izleyiciye tam bir doyum sağlamaktadır. 2012 yılında Yash Raj Films firmasının sahibinin ölmesi ile beraber bana göre kötüye gitmeye başladı. Birçok kesim beğense bile bence Dhoom 3 filmi bu söylediğime bir kanıt sağlamaktadır.
      Senin söylediklerinle beraber alttaki filmlerde izlediğim en iyi filmler arasında.
      veer zaara
      tehlikeli aşk
      jab tak hai jaan
      bajrangi bhaijaan (2015)
      The Tiger
      Jai Ho
      Milyoner
      Don 2
      Yerdeki Yıldızlar
      Pk

3 büyük aktör olarak kabul ettiğim Aamir, Shahrukh ve Salman 3lüsünün son yıllarda birer kötü filmi çıktı. dünyanın en iyi oyuncuları arasında kabul edilen Shahrukh Hapy New Year filmi ile, Salman Kick filmi ile ve Aamir Dhoom 3 ile beni hayal kırıklığına uğratsada Salman'ın Bajrangi filmi ve Aamir'in Pk filmi tekrar gönlümü fethetti.

• İzleyeceğim, teşekkürler :)

• ben teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sayısız Bollywood filmi izledim. İyileride vardı kötüleride vardı. Ama en beğendiğim yanı birçok duyguyu aynı anda yaşatıyor olması. Acıyı, sevgiyi, mutluluğu bazen iliklerinizde hissedersiniz. ama Hollywood sinemasında sadece kan ve kurşun görürsünüz. Duygudan yoksun yapıtlarla karşı karşıya kalırsınız... Aamir Khan, Salman Khan, Shahrukh Khan en beğendiğim üçlü. Kadın aktörlerde ise Katrina Kaif ve Kareena Kapoor favorim...

1|1
    0|0
    • evet duyguyu işleme anlamda müthişler

Kızlar Ne Diyor 7

• Bilgi sahip değilim. Ama bir kitabı çıktı Benim yolum Aamir Khan hakkında onu okumak isterdim. Boliwood hakkında herşey bilgi edinebilirsin.

0|1
    0|0
    • Bollywood hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz web siteleri mevcut. Ama en sağlıklı olan onların filmlerini izleyerek bilgi sahibi olmak.

• tabi o sizin tercihiniz. Bence rolün hakkını verebilecek tek kişiydi. Ve o filmden sonrada büyük yapıtlara başarılara imza attı.

• Olabilir. iyi bir aktör.

• Aamir Khan <3
    3 idiots
    taare zamaan par
    ghajini
    dhoom 3
    kalbin arzusu
    fanaa
    ghulam
    peekay
    talaash
    rang de basanti
    mangal pandey
    lagaan
    Shah Rukh Khan
    My name is Khan
    don 1 - don 2 :D

1|1
    0|0
  • izledim ve hint filmlerini hiç sevmem

0|1
    0|0
  • Yazıyı okur okumaz kulağımda hint müzikleri çalmaya başladı, Aamir khan candır.

0|1
    0|0
  • Aamir khan. Tek bilgim bu.

0|1
    0|0
    • diğerlerinide araştırmalısın

• Adamlar cok iyi ya aamir khan favorim

1|1
    0|0
  • srk aamir khan salman khan filan izlemiştim.
    en iyisi şudur diyemem ya.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Amir Khan filmleri güzeldir. :)
    3 İDİOTS
    Her çocuk özeldir
    Ghajını
    My name is KhAN
    Dhoom 3

1|1
    0|0
    • dhoom 3 hariç diğerleri güzeldir. My Name İs Khan Aamir Filmi değil. Bilginize...

• Biliyoırum Amir Khan filmi olmadığını ama ben 2 sinin filmlerini deseverim. sHAKRUk khan mıydı neydi tam hatırlayamadığım ıcın onun ısmını yazmadım ama onunda filmleri süper
      Happy new year falan aklıma gelmıyor film isimleri ama hepsini izledim

• Amir khanı biliyorum bir bide pk üç aptal filmleri mütüş

0|1
    0|0
    • diğer filmleride incelemelisin.

Yükleniyor...