Coldplay Dinleyenler

evet benim için cok öenmli olan az şey vardır bu da o az şeyden bitanesi '' Coldplay'' dinler misiniz ? hangi sarkılarını seversiniz. isteyenler link olarak da sunabilirler.Unutmayın bi insanı dinlediği müzikten tanıyabilirsin.

Güncellemeler:
coldplay diye arama yaptım yorumlar icin sonra bu linke tıkladım okurken bir yorum tanıdık geldi soruyu sorana bakayım dedim ben sormusum... :)

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Severim dinlerim dinleyeni de az çok severim... Parachutes albümünü ayrı Rush A Blood to The Head albümünü apayrı severim... Strawberry Swing şarkısının klibi mükemmel mesela...

0|0
    0|0
    • they were sittin' they were sitting... :) evet 2012 turne dvd sini de yeni aldım buldum ve aldım cok keyifli tavsiye ederim sen yakın alaka gösteriyorsun.

• Müzikçalarımda en çok şarkısı bulunan gruplardan biridir... Deneyeceğim dediğinizi de...

Kızlar Ne Diyor 10

• dinlerim. en bi sevdiğim link

0|0
    0|0
  • Paradise şarkısının o girişi beni mest ediyor...

1|0
    0|0
  • Oha bayiliyorum bitiyorum tapiyorum o gruba.Hepsini seviyorum ama en iyisi Paradise bence Charlie Brown en sevdiklerimden sonra Hurts like heaven a tapiyorum Fix you cok seviyorum daha cok var yani.Bayiliyorum diyim kisaca.

0|0
    0|0
    • sakin ol derdim ama istediğin gibi ol konu coldplay sevmekken :)

• sana bir konser linki gonderecegim bi ara şu an atamam . charlie brown ile ilgili ve hikayesini de anlatıcam.

• Tamam.Atarsin sonra.

• Evet severım

0|0
    0|0
  • Severim bir ara buna iyi takmıştım ve yeri ayrıdır.

link

0|0
    0|0
    • acoustic performance larıda cok iyidir. hikayesini dinlemek isterdim sendeki.

• Bu adamların müziğini seviyorum bende...Hikayesi sonlandı soundtrack takılıyoruz işte şimdi.

• hikaye sonlanır ama bitmez.

• severim :D:D

0|0
    0|0
  • In my place

Paradise

Clocks

Yellow

Trouble

1|0
    0|0
  • Hastasıyım.

0|0
    0|0
  • genelde sevmem pek

birkac sarkisi vardi sevdigim simdi link veremiyorum.

0|0
    0|0
  • Evet, telefon müziğim de clocks. İn my place'i de severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevmem. Bir Violet Hill'i severim. link

Bir de Paradise eh işte

0|0
    0|0
  • trouble

everything's not lost

we never change

0|0
    0|0
  • eski tarzları daha iyiydi şimdi rengarenk oldular gökkuşağı gibi bugün bütün amerikan zenci komedi filmlerinde coldplay gay müziği yapıyor diye espriler havada uçuşuyorken açıkcası sğumadım değil :))

0|0
    0|0
    • yapsınlar kimin ne dediginin ne onemi var ki.

• evet o düett gercekten ilgi cekici olmustu. ben daha cok gitarlı performansları seviyorum

• ha bi de viva la vida'nın canlı performansında bateristin bi yandan çan çalıp diğer yandan davul çaldığı performans ta ayrı güzel ;)

• ''Paradise'' Parçasını dinledim güzeldi...

1|0
    0|0
  • dinlerim. çalarım da. clocks favori parçam.

0|0
    0|0
  • ben de herkes gibi dinliyorum

0|0
    0|0
  • Dinleriz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...