Kapat

Yaşadığınız hayattan ne diliyorsunuz?

Neyi yaşamayı planlıyordunuz? Ya da yaşamayı istediğiniz bir şey var mı? Önceki siz ve sonraki sizin arasındaki farkları yazabilir misiniz? Yaşamınızdaki odak noktanız ve varsa dönüm noktanız?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kırıntı kadar huzur

kırıntı kadar Aşk

kırıntı kadar sevgi

kırıntı kadar mutluluk.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Merhaba efransuva.

Yaşadığım Hayattan Dilediğim Şey : Daha İyi Bir Hayat.

1|0
    0|1
  • hava soğuk. Tak kulaklıkları. Dışarı çık. Üşü. Yürü. Daha çok üşü. Daha çok yürü. Üşüdükçe yürü. Yürüdükçe, düşün. Olmak istediğin kişiyi düşün.

Olduğun kişiyi düşün. Sahip olduklarını düşün. Senin olmayanları düşün.

Sevdiklerini, sevmediklerini düşün. Kazandıklarını, kaybettiklerini düşün.

Söylediğin, söylenen yalanları düşün. Seni terk edenleri, terk ettiklerini düşün.

Artık hayalini kurmadığın ...o hayatı düşün. Ne kadar kolay vazgeçtiğini düşün.

Bir daha kimseyi sevemeyeceğini düşün. Saatlerce düşün ama hiçbir şey düşünmediğini fark et. Eve dön. Aynaya bak. Sol gözün kızarmış.

Demek ki ağlamak istemişsin farkında olmadan. Ne zaman ağlamak istesen, sol gözün kızarır çünkü. Aç sıcak suyu, gir altına.

Soğuktan donan vücudun sıcak suyun altında uyuşsun. Kemiklerin sızlasın.

Acıya aldırma. Düşün. Yeniden düşün. Ardından el salladığın otobüsleri düşün.

İnsanları düşün. İhanetleri düşün.

Bir zamanlar hayallerin olduğunu düşün. Bir zamanlar mutlu olduğunu düşün.

Mutluluğun nasıl bir his olduğunu unuttuğunu düşün.

O adamı düşün. O adama asla sarılamayacağını düşün.

Şimdi çık sıcak suyun altından.

Çık ve yaşa.

Çünkü hayat hep böyle..

0|0
    0|0
  • Bilgisayar mühendisi olmayı isterdim ortaokuldayken ama malesef olmadı

güzel bir yuvam olsun isterim inş. bi gün olur

önceden çok saf tamamiyle iyi niyetle düşünen insnalara yardım bilincini ilk sırada tutan biriydim bunlar başlıcaları

ama daha sonradan kendimi yalnızlaştırdım, insanlardan samimiyetsizlerden uzaklaşarak,

zalim olmaya calıstım onu da beceremiyorum en iyisi uzak kalmak

odak ve dönüm noktam yok

0|0
    0|0
  • pizza çorba yemek

1|0
    0|0
  • Zor olan hayatı aslında basit şekilde yaşayarak ve bir kaç hedeflerimi gerçekleştirebilmek. Hayattan tecrübe kazandıkça geçmişteki hatalarımdan da ders çıkarıyorum. Bununla birlikte de ''değişmeyen tek şey değişim'' olduğunu kendimi sürekli olarak geliştirmek ve hayatımı her zaman pozitif bir şekilde yaşamaya çalışmaktır.

0|0
    0|0
  • huzur mutluluk ve tat almak

0|0
    0|0
  • Şu an bir arkadaşı Almanya dan gelmesini dilerim

0|0
    0|0
  • Dönüm noktam askerlik oldu neşemi herşeyimi kaybetti. Resmen hayattan gram tat almıyorum

0|0
    0|0
  • link Ben şu an bunu dinliyorum.

0|0
    0|0
    • Ben "ne dinliyorsunuz" diye okudum. :S Ne alakaysa :/ Dilemiyom bi şey. Veya dilemiyorum.

• :D Hahahaha peki :D

Kızlar Ne Diyor 2

• mtlu omak istiyorum evlenmek istiyorum mükemml bir eş olmak istiyorum bebeklerim olsun istiyorum muutlu olayım istiyorum çok isitoyurm hep istyorum ama olmuyor:((((

1|0
    0|0
    • Neden olmasın,kaç yaşındasın ki daha?

• Valla ne yalan söyleyeyim ben de bunu istemiyor değilim :D Ama önce bir istediklerimizi yapalım da sonrasını hallederiz ahah :D

• hahahha kesinlikle zaman var galiba:)))) napalım

• Sadece huzur istiyorum bigün yataga girdimmi hemen uyumak istiyorum ama bugn baya keyfliyim neden bilmiyorum :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...