Kitap evi açmak?

ben okduğum şehir gelişmemiş bir yer ve orada kitap evi açmak istiyorum maliyeti ne kadar olur tam kestiremiyorum bu açacağım kitap evi cafe tarzı bir yer olacak, arada bir enstrümanlarla müzik yapılacak, ders çalışılacak, olursa imza ve söyleşi günleri olacak ne yapmalıyım

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Müzik ve ders çalışmak pek alaka kuramadım doğrusu

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel olur üniversitenin yakınına yapmaya çalış orda en az 200 kitap lazımdır tanesi 20'den alsan 4000 kitaba gider mekan 20-30 bin tutsa artık kaça verirler dukkani bilmem tabi kiraya da alabilirsin, 35 bine biter bence. Yalnız kitap çalınmaması için bir sistem kurman lazım her çıkanı arayamazsın.

0|0
    0|0
    • üniversite şehrin dışında ve ders kitapları satılan bir yer olmayacak

• Ben de çok ciddi söylüyorum en geç 5 yıla oraya bir çok apart yurt ev ve kafeler yapılacak imkânın varsa sen yaptır yoksa arsa al kitap evi için onerim de öğrencilerin çoğunlukta barındığı yerlere yap üniversite çevresi şu an boş ya al oraya yap ya şu an öğrencilerin çoğunlukla kaldığı yerlerde yap ya da en azından gorunur bir yere yap mekan güzel olsun yakın olmasa bile gelirler
      Hastane, üniversite, hava alanı, stadyumlar çevreleri boş kalmayacak yerlerdir şehirler o taraflara genişler.

• :D anlıyorum teşekkür ederim önerilerin için

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• çok iyi niyetli ama tutmayabilir

0|0
    0|0
    • biliyorum bende ondan korkuyorum benim amacım halkın bilinçlenmesi okuyan bir toplum yaratmak hani açacağım yer masrafları karşılasın yeter kaygım bu ama ya olmasa

• Gelişmemiş bir yer ise orası bomboş olur kmse ilgilenmez bence girme

0|0
    0|0
Yükleniyor...