Maddi durumu kötü olanlar sanatçı olamazlar mı?

Maddi durumu kötü olanlar sanatçı olamazlar mı? Fakirler ünlü bi sanatçı olamazlar mı? Önemli olan ses değil midir?

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Olabilir bir sürü sanatçı var.Yeter ki azimli ol ve yeteneğin olsun.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Ses olduktan sonra zenginliğin fakirliğin önemi yok derler ama bence öyle değil. Şimdi ki sanatçılara bakın hepsi abidik kubidik sanatçılar. Paralı züppe çoğu. Hangisinde ses var. 1000 sanatçı varsa içinden 10 tane ya çıkar ya çıkmaz.

0|0
    0|0
  • sanattan kasıt sadece şarkı söylemek midir?yeteneği olan bi kimse yazar,şair,ressam,heykeltıraş vs. olamaz mı?ekonomik durumunla ilgisi yoktur bunun.yeteneğin varsa eğitimini alıp yaparsın.

0|0
    0|0
  • olabilir ama artık para harcayıp bir yerlere geliren sektör oldugu için biri elinden tutarsa bir yerlere gelip kendini tanıtma imkanı olucagını düşünyorum.

0|0
    0|0
  • olur ya neden olmasın

0|0
    0|0
  • Ünlülerin bir çoğu biz eskiden çok fakirdik derler bildiğim kadarıyla :))

Sanatçılarınsa geçmişi bilinmez genelde.

Sanatçı olabilmek için bir birikime sahip olmak gerekir bu birikim de maddi durumu kötü olan insanlarda (bence) daha fazladır.

0|0
    0|0
  • olursun, ama sanat egitimi oldukca pahali ve zahmetli bir is kucukten baslayinca... en azindan orta halli bir gelire sahip olmalisin.

0|0
    0|0
    • Sanatçısın sanırım sen de.

Farklı bir yorum beklerdim.

• ''Önemli olan ses değil midir?'' demiş.

Sanat sesten ibaret değil.

• ama sadece ustun ses ile sanatci olanlar da var

• adam 35 senedir mağarada doğdum diye bağırıyor hiçmi duymadın?bir de arabesk müzik yapanların çoğu sefalet görmüş tipler..türkiyede çoğu öyle neredeyse.

0|0
    0|0
  • ses mi? sesi güzel olan, şarkı söyleyen insan sanatçı değildir.

0|1
    0|0
  • Sen nerde sahne alıyorsun abla gelelim bir gün dinlemeye kararımızı orada verelim ha

0|0
    0|0
  • umarım olursun

0|0
    0|0
  • öyle sanatçı çok ama değerini bilen yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Çok özgün bir yeteneğin varsa seni kaçırmazlar. Bu tabi ki sesle ilgili bir durm oda sanatçılık değil şarkıcılık..

Piyada ki şarkıcıların hangisi zengin ki..

Gerçek sanatçı olmak istiyorsan eğitim alırsın daha sanatsal faaliyetlerde bulunursun.

0|0
    0|0
  • Olurlar bir Hande Yener tezgahtarlık yaparken keşfedildi mesela bitlinin tekiydi

2|0
    0|0
  • illa vardır zenginlik kalıcı değil ki

0|0
    0|0
  • Türkiyede bayanlar için üzgünüm sadece ses yetmiyor..

1|0
    0|0
  • Sanattan sadece sesi mi anlıyorsun?

Aferin.

0|2
    4|1
  • Küçük emrah vardı bir zamanlar aynı devir devam ediyorsa olabilir.

0|1
    0|0
  • Olurlar elbette önemli olan sestir ama bu ülkede sanat dünyasında biryerlere gelebilmek için birilerinin kasetlerinden geçmek gerekiyor.Bir çok örneği var günümüzde.

0|0
    0|0
  • ibrahim tatlıses hakkında bilgin yok sanırım

1|1
    0|0
  • eğitim almamışsa benim için yoldan geçen insandan farkı yoktur

0|0
    0|0
Yükleniyor...