Kahramanmaraşlı erkekler nasıldır sizce?

evet nasıldırlar karakterlerı nasıldır bıde oranın tanınmıs zengın aılelerı oluyormu duzgun ınsanlarm buralı ınsanlar bıde maras nasıl bır yer?

Güncellemeler:
BIDE BURADA YASAYAN INSANLARIN GECIM KAYNAGI NEDIR NE ISIYLE UGRASIRLAR

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlıktan nasibini almış kişiler gayet azdır, görgü hoşgörü falan bunları arama. Nasıl bir yer dersen bir müddet bulundum gezicek yer pek yok standart yerler var yani. Gelişmiş bir yer değil kısaca. Zengi aileleri derken zengin ailenin maraşta işi ne? :D

0|0
    0|0
    • oraya gore zengın marasa gore cunku bu kısı unıversıte bıtırmıs aılesının drumu ıyı sureklı yurt dısı gezen bırı

Erkekler Ne Diyor 10

• kahramandır belki süpermen 😁😁

0|0
    1|0
  • Yemek yemeden günü bitirmezler

0|0
    0|0
    • karakterıstlık ozellıklerı desem :)

• Gidecek pek yeri yok kafe kafe gezersin olumsuz çok kötü yanı yok

0|0
    0|0
  • Çok dürüst olunması gerekirse; Yaklaşma onlara ;)

0|0
    0|0
    • neden

• bıde dengesızzler sanırım 3 gun yazıp 4 gun yazmazlar akılları hep sekstedır paracıdırlar dmı

• Kesinlikle. !

• iyi insanlardı enazından batının insanları gibi yobaz değiller bende maraşlıyım ama bursada yasıyorum buranın insanları yaklaşımı kötü

0|0
    0|0
    • genel olarak nasıllar pekı

• ilişkine bağlı bağlılığınıza sevginize sırf maraşta yaşamnız için evlenmiceksen zaten hemen bitirmelisin siz şimdiden teoriye bağlamışınız sen cehennemi görmeden cehennemimi istiyorsun diyecğim oki insanları ve şehri hayatı vs gibi şeyler sevgini ya da evliğini etkileyekse boşver kal orada

• istanbula geliyorum ben bana göre berbat bir yer yaşamak için sadece gezmek için güzel

• çekilmez ya

0|0
    0|0
  • Gitme maraşa şerefinle yaşa bu sözü neden demişler hiç bir fikrim yok :D

0|0
    0|0
  • neden sorduğuna bağlı?

0|0
    0|0
    • gelın gıdebılırım

• ben ıstanbulda yasıyorum sakasına dıyo sınırlendırme avrat olarak getırtırım buraya :DdD

• ne diyon hacı benimle başakmı geçiyon

• Çok kahraman olurlar 😂😂😃😂😃😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Adı Abdullah ise uzak dur
    😁😁

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...