Detay sizi etkileyen bir film oldu mu film önerir misiniz?

psikoloji olabilir , korku macera olmasın bilim kurguda olmasın :D . bana bir şeyler kazandırsın misal Fight Club harika bir film çok şey öğrendim o diziden hiçte sıkılmadım?

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ya binlerce film izledim ama birisi sorunca böyle soru cevap veremiyorum off.

Patch adams izledin mi?

0|0
    0|0
    • filmi izlerken sıkılmayım güleyim veya filmden birşeyler alabileyim , heleki filmin ilk başları bile sıkıcıysa filmi izleyesim gelmiyor 3 idoist te çok eğlenceli bir filmdi mesela. bu ikisi gibi. olabilir. psikoloji veya komedi. dram olmasın yeter ki içinde birde görüntü kalitesi eski filmlerdeki gibi olmasın yeter ki :D. dediin filmi izlemedim. konu türü nedir.

• pardon ya bunlar dramaydı ahaha :)

• dramatik komedi dram istemiyorum hiçbişekilde ondan :D istediğim tarzda bir film bulamadım o kadar film var :D :D

• yakartop ve acemi öğrenci avcı öğretmen filmi :D

0|0
    0|0
  • Fight Club güzel film evet bence de.

0|0
    0|0
    • Yapma ya o film çok kafa karıştırıcı ben ilk gece uyuyamadim etkisinden psikoljiyi zorluyor

• Filmler etkilemiyor beni

0|0
    0|0
  • The Giver var çok guzel bir film Odeya Rush 😍😍😍😍 oynuyodu ölüyodu her izledigimde agliyorum

0|1
    0|0
    • konu ve türü ne :)

• dram istemiyorum ki

• Macerada istemiyosun bilmiyorum beni etkileyen filmler genelde macera veya dram oluyo. Ama bir ara izlemeni tavsiye ederim.

• abla onu beğenmiyorsun bunu beğenmiyorsun, klas filmler bile paylaşmış adamlar. yok sana film banane yahu :D

0|0
    0|0
  • çakal filminden çok etkilendim

0|0
    0|0
  • oldu baş rolde alexis texas diye bir kadın oynuyodu mafetti beni çok etkiledi kendimden geçtim :)

0|0
    0|0
  • akıl oyunları filmini izledim bir hafta etkisinden kurtulamadım fazla empati yaptım galiba :)

0|0
    0|0
    • bende çok önceden izlemiştim onu. daha sonra. tekrar izlicem onu tekrardan :)

• ben biraz abarrtım bir hafta adam gibi dolandım durdum mesleğe şizofren biri gözüyle başladım düşün artık :)

• ben küçük olduğum için çok fazla bişi anlamamıştım sanırım :D ama izlicem onu tekrar aklımda :D

• a clockwork orange, dr. strangelove, persona, irreversible...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...