Şu ana kadar izlediğiniz kurgusu en iyi olan dizi?

Benim şu ana kadar bölüm sonlarında en çok hassssiiktirrrr dediğim dizilerin başında lost var ardından prison break olabilir.

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

• en iyi kurgu

the wire -en babası.

breaking bad

damages

sons of anarchy

shameless

lost room

suits

game of thrones atmosferi için her yerde örnek gösteririm.

daha var yazmaya üşendim.

0|1
    0|0
    • shameless'i çok duydum ona da başlıycam, ama the wire ve damages'i ilk defa duydum ön yargımı kırmam lazım :D

• The Shield izledin mi bilmem ama wire ondan da iyidir. tek kelime, izlenmeli.

en iyi kurguya The Shield de girer.

damagesde çok iyidir.oyunvuluğu kurgusu atmosferi vs. izle derim.

• bunlara da başlayım en kısa zamanda özellikle the wire epey ilgimi çekti teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• sherlock,lost,the walking dead,prison break

0|1
    0|0
  • Lost ve Prison Break

0|1
    0|0
  • dexter

fringe

do no harm , yeni başlamış 1bölüm izledim oldukça etkileyici tutarsa uzun soluklu gider diyorum

0|0
    0|0
    • fringe yarım kaldı bitirilmeyi bekliyor :D do no harm dexter çakması gibi sanırım ya

• yok çok farklı bi tarz bazılarıda house çakması falan demiş öyle yorumlar okudum da alakası yok konusu cidden güzel

• başlayım o zaman ona da teşekkür ederim

• hmym adamlar boşluk bırakıyolar ve bi sezon sonra o boşlukları dolduruyolar harika. fringe de bilimkurgu sonuçta ayrı bi kafa gerektiriyo.

0|0
    0|0
  • işler güçler olabilir :D

0|0
    0|0
  • lost'dan başka bi fikrim yok

0|0
    0|0
  • Breaking Bad ve Oz kurguda akar.

0|0
    0|0
  • prisonbreak, game of thrones bnde vampir diaries te ööleydi basta şimdi abuk sabuk oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• The OZ hapisane dizilerinin atasıdır ve gerçekten harika bir kurgusu vardır insanı gerer izlerken OZ un havasını soluyormuş gibi hissedersin kendini.

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum ama 5-6 bölümden sonra sıkmaya başladı dayanamadım pek :/

• kesinlikle sherlock holmes 1 ve 2 ile farklı kişilerin oynadığı farklı senaryolu ''sherlock'' adlı 6 bölümlük mini dizi, kesinlikle izle, yeni fenomenin olur :D

0|1
    0|0
    • öyle bi diziyi kaçırmam zaten tekrar izlemeyi bile düşünüyorum :D

• the wire diziler arasında efsanedir. kesinlikle izlenmesi gereken bir seri.

• teşekkür ederim hemen başlıycam :D

• The Walking Dead

0|0
    0|0
  • Spartacus July sezara bağladılar olayı

0|0
    0|0
  • game of thrones dizisi.bu ölmez dediğin dizinin ana karakteri adam bir anda ölüyor ölmeyecek kişi yok.manyak yazar

0|0
    0|0
  • Behzat Ç.

Bir sürü yabancı dizi izledim ama bu kadar etkilendiğimi hatırlamıyorum. Game of Thrones olabilirdi belki ama kitabı okuduğum için etkilenmedim.

0|0
    0|0
    • yavaş alıyorlar ya diziyi bence benimde en sevdiğim dizilerin başındadır.

• Haklısın bu sezon ağır gidiyo. Ama 40 bölümle sadece ana konuya odaklanamazlar. Son bölümlerin harika olacağından şüphem yok.

• Kesinlikle. Şu savaş dönemleri başlasın zaten muhteşem olacağına eminim 1 nisanı iple çekiyoruz

• DENİZLER İMPARATORU MÜTHİŞ.

0|0
    0|0
  • lost vb izlemedim muhtemelen daha iyidir herkes bu kadar sevdiğine göre. aklıma homeland geldi

0|0
    0|0
  • Terra nova sadece 1.sezonu yayınlansa da güzel diziydi

0|0
    0|0
  • Dexter

Dr house

0|0
    0|0
    • house'u henüz bitirmedim ama kesinlikle dexterda çok iyi özellikle 5. sezondan sonrası

• arka sokaklar :)

daha ne diyim adamlar 300 bölüme dayandılar halaa bi ısrar bi ısrar çekiyolar filmi,iyi olmasa o kadar sürmezdi pampa kesin süper bi dizi 500 bölümden sonra izlemeye başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...