Aslan burcu erkeği nasıldır?Ne düşünüyorsunuz?

Biz ne kadar mükemmel olduğumuzu biliyoruz ama siz ne dersiniz?Aslan burcu erkeği nasıldır sizce?

Güncellemeler:
En iyi cevabı seçtim.Bilginize..

0|0
20|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

• dengesizlerdir, çabuk karar verirler ama düşünürler, özgüvenleri vardır, yardımseverlerdir, eğlencelidirler doğru muu ? :D

0|2
    0|1
  • Dışarıdan puf, içeriden kof..

1|3
    1|1
  • sen hariç süperler.

1|3
    0|1
  • Su dunya da egosu en cok gelismis yaratik :)

0|1
    0|1
    • Çok mütevaziyiz aslında.. :)

• Tuğbayla Ebruyu baan bırakan sen miydin?Bak bunu bilmiyordum, iyiki hatırlattın.Bu kıyağını unutmam artık :)

• Tabi ya ne sandindi :)

• nasıl da belli ediyosun aslan olduğunu ahh öldürcek beni bu aslanların fazla özgüveni. en sevdiğim burçlardandırr. belirgin bi farklılıkları oluyo seviyorum aslanları

0|1
    0|0
  • Ah ahhhhh bir aslan burcu erkegi nasip olmadan su dünyadan göc etmek istemiyorum ! Vallaha gözlerim acik gider :-(((

0|1
    0|0
  • Gıcıktır, mütevazi değildir :), sinir etmeye bayılır karşısındakini ama karşısında bi aslan burcu kadını varsa ona mukayyet olabilir :D dürüst gibi, güvenilir olduklarını iddaa ederler ama ne kadar doğrudur bilinmez :) kendilerine hayrandırlar :D daha sayım mı ?

0|1
    1|1
  • aslan burcu kardeşlerim var onlar özgürlükçü,inatçı,dinler ama uygulamaz,sadece kendi doğruları vardır,kıymet bilmez. onlarla çokta iyi anlaşırım

0|1
    0|0
  • beğenilmeyi seven eğlenceli kişilikler benim tespitim :D

0|1
    0|0
  • hahah tipik aslan burcu özelliği kibir ben asla bi aslnla anlaşamam ona saç baş dalarım çünkü ben de bi aslanım :)

0|0
    0|0
  • aslanla anlasamam :)

0|1
    0|0
  • Sözde hayvan.

0|0
    1|1
  • çok mütevazi olduklarından bana itici gelirler

0|0
    0|1
  • Bayılırım. Kendine güvenen lider ruhlu sevecen olsa da yesek :))

0|0
    0|0
  • ben şimdiye kadar hiç bi aslanla iyi geçindiğimi görmedim :D:D birbirimizden hoşlanmıyoruzz

0|0
    0|0
  • Tek birşey sorcam sen mi yaptın o mu. Cevap ver bi daha karşına çıkmaya niyetim yok. Bunu bilsem yeter.

0|0
    0|0
  • Sen beni şikayet edip üyeliğimi iptal ettirdiysen teşekkürler. Çocukça davranmayı başarmışsın.

0|1
    0|0
    • Çocukça davranan sensin canım.

• Sonunda doğru yorum yaptın

• Ben hep doğru yorum yaparım.Senin anladıkların beni ilgilendirmez.

• Pisliğin tekidir. Aynı anda iki kızı hatta bazen 3 kızı idare eder. Her seferinde yalanlar söyler karşısındakini bir şekilde kandırmayı becerir. Bir halta yaradıkları yoktur sende de görüldüğü üzere kendini beğenmişlerdir.

1|1
    0|0
    • Aslan tek eşlidir bi kere.

• teşekkürler gerek yoktu. Sadece eleştiriye de açık olun yeter.

• Eleştiriye açığım ama ön yargıya açık değilim..

• Kendini beğenmiş, ukala, saçına düşkün. :)

1|0
    0|1
    • Saçıma düşkünüm, diğerleri yanlış olduğu için bastım eksiyi :)

• Seni eksileyen eller kırılsın :)

• Aynen :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Aslan kadınını tanıdım düşüncelere baksan harbi prezentabl her konuda ama icraata gelince süt kızı resmen ;)

0|1
    0|0
  • Mükemmel ötesiyiz.

1|1
    0|0
  • az güvenilir :)

0|0
    0|1
  • Oldukça mütevazidir.

0|1
    0|0
  • ben aslanım gururlu duygusal romantik zeki kadınına sahip çıkan laf sokmayı seven yönetici ruhlu bi burcuz :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...