AK-47 Kalaşnikof Piyade Tüfeği Nasıl Üretiliyor?

AK-47 Kalaşnikof Piyade Tüfeği Nasıl Üretiliyor?

Rusya'nın sembol silahı AK-47'nin nasıl üretildiğini görüntülendi.

AK serisinin öncelikle çeşitli bölümleri ayrı ayrı üretiliyor, Parçalar belli bir sıcaklığa getirilerek şekillendiriliyor. Daha sonra bu parçalar fabrika çalışanları tarafından monte ediliyor.

Her silahın montajından belli bir çalışan sorumlu oluyor. Daha sonra bir araya getirilen parçalar elle cilalanıyor. Fabrikanın modernizasyonu kısmen tamamlanmış durumda ancak Rusya'ya uygulanan ambargolar bu süreci yavaşlatıyor.

AK-47'nin üreticisi Kalahnikov firması Uzakdoğu pazarına yönelerek bu sorunu aşmayı hedefliyor. Modernizasyonla eski usül üretim fabrikada aynı anda devam ediyor. 2020'de firma AK serisinin üretimini 3 katına çıkarmayı hedefliyor.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Keleş Denen Bir * Silahtır Esasında..
Bir MÜCAHİT Kesilir, O Savaş Esnasında!

Katır Katıra Binmiş Elinde * Keleş..
Gündüz Olsa da P*ç'in Yüzüne Doğmaz GÜNEŞ!

Her Gün Birinizi.. Bir Gün Hepinizi!

terör Denen İllete Köpeklik Eden Hainler Er Ya da Geç Bir Gün Hak Ettikleri Gibi Gebertileceklerdir!

Ne Mutlu TÜRK'ÜM, Diyene!

TANRI TÜRK'Ü, KORUSUN!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Esen Kalın.

#SerKan1923

@mehcab @Bakırköylüm @BOOOOOOOO @CeyCess @FuC-kerFukare @hoodruno @HuysuzDeve @NikotinKolik @TerazininHúznù @pilav_ustu_az_kuru_2

@adıyook @Anthemiss @betyyyy @Bordopanter @Beatriceee @claireu @Dumannnnn_y @ismiyook @minik_şirine

0|0
2|8

En İyi Kız Görüşü

• iyide almaya izin çıkmıyor üretilse nolcak

0|0
    0|0
    • TÜRKİYE'de Yivli Makineli Tüfek Satımı Yasaktır. Halka Değil Güvenlik Güçlerinin Kullanımı İçin Üretiliyor...

• şaka bir yana ben silah sevmiyorum :/

• Ecelden Kaçış Yok. Ruhsatlı Silah Alın O Zaman? Silah Çare Değildir. Kaderde Ne Varsa O..

En İyi Erkek Görüşü

• O silahın aslın da bir Türk olduğunu biliyormusun?

0|1
    0|0
    • @LynxIV Tamam 28 yıl orduda görev yapan ben bilmiyorumda sen biliyorsun helal sana..

• Amcam Silah Tasarımcısı Ve Bu Konularda Bilgisi Oldukça Var O Silahın Türkle Alakası Bile Yok Zaten Ne Öne Çıksa Direk Türkler Bulmul Oliyor Diye Paylaşım Yapmiyalim

Kızlar Ne Diyor 1

• Denemek isterdim şahsen 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Abi bu silahları test etmek isterdim deneme elemanı olabilirim :D test edeyim versinler bana ateş ediyim :D

0|1
    0|0
  • Bu silah 100 yıl su altında kalsa bile yine de ateş etmeye devam edermiş. Ama benim favori silahım m4a1 :)

0|0
    0|0
    • Şekli Hoşuna Gitmiş Sanırım. Yaramaz O Silah COLT Artık Bitti.. AK-47'nin 23 Farklı Modeli Var. İncelemeni Öneririm.

• Evet eklenti yeri var. m4a1 ak 47 den daha fazla bakım gerektiriyor m4a1 kurşunları direkt ölüm yerine ağır yaralama için 5.56 mm lik Nato mermisi kullanıyor. Ak 47 çoğu modeli 7.62 mm lik ve Ak 47 fazla bakım gerektirmiyor kuma, suya ve çamura daha dayanıklı kısaca ak 47 herkesi asker yapar. Ben m4a1 şeklinden dolayı seviyorum :)

• Kalleşlerin bir gün ellerinde patlayacak olan silah...

0|0
    0|0
  • Mükemmel Bir Silah...
    Ama İtler Kullanıyor Genellikle

0|0
    0|0
  • hitlerin silahları bin basar keleşe

1|0
    0|0
  • Ak -47 kıyamette bile gider anasını satayım

0|0
    0|0
  • Güzel silah onunla şu an nöbetteyim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...