Kendi çizimim nasıl olmuş?

arkadaşlar kendim karakalem sanatçısıyım başka bir çizilen resimden örnek alarak kendim çizdim nasıl olmuş çizimlerim?

kendi çizimim nasıl olmuş ?

0|0
18|43

En İyi Erkek Görüşü

• Çok başarılısın.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bayıldım çok güzel olmuş
    Bir gün beni de çizsene 🙈 :)

0|0
    0|0
    • olur canım müsait bir zamanımda çizerim :)

Erkekler Ne Diyor 42

• malesef bu çizimler sana ait değil :)

1. çalışma digital çizim bunu anlamayacak kadar cahil değiliz :)
    2. 3. ve 4. çalışmaların teknikleri farklı. 2. çalışma sert bir tarzda 3. çalışma yumuşak tonda ve 4. çizim bu iki tarzdan daha farklı bir tarzda çizilmiştir yani hem teknikleri hemde sanatçılar farklı kişiler. 20 yıldır bu işin içindeyim ve öğretmenim. Lütfen milleti salak yerine koyup kandırmaktan vezgeçin! Kimin ne yaptığını nasıl yaptığını anlamak için 20 ylımı verdim bu işe! Ayıp Milletin alın terini, göz emeğini çalmayın!

1|0
    0|0
    • 20 yılını boşuna vermişsin o zmaan :):) çünkü bunların tamamı karakalem hiç birinde digital çizim yok... keşke fırsatımız olsada sana şu 20 yılın pişmanlığını gösterip yanında çizsem... sonrada yüzündeki hali görüp sevinsem :)

• sana sadece acıyorum :) sen bana bunları orjinal boyutta özelden yollasana :) Allah için beni ikna et de rezil olayım da bu mesleği bırakayım :) ben sana bunları çizemezsin demedim ben sadece bu çalışmaların sana ait olmadığını söyledim :) Allah akıl sağlığı biraz da vicdan versin ne diyeyim ilk çalışmaya hala karakalem diyo :)))) çalışmaının sağ üstünde ki dijital imzayı bile bana karakalem diye yutturuyo :D ayrıca çizgilerdeki köşeli çizgileri anlamayacak kadar amatörsün :))

• başarılı

1|0
    0|0
  • Gerçek gibi ya özellikle gözbebekleri canlı gibi bakarken göz kırpacak sanki gibi hissettim çok yeteneklisin tebrik ederim

1|0
    0|0
  • çok iyi olmuş hakkaten.. müthiş olmuşş. çok başarılısın bu konuda.. devam et derim

1|0
    0|0
  • Ahahah ulan ne kendi çizimi en alttaki resimde internet adresi var ayrıca resimler dijital ortamda hazırlanmış bu çok belli belki de fotoğraf ve efekt eklenmiş resimden hiç anlamam ama saf değilim kusura bakma senin resimlerin olsaydı gerçekten tebrik ederdim ama bu karakalem bile değil ki öyleyse onu cizeni tebrik ederm seni bu kadar kişiyi uyuttgn için harbiden tebrik ederm :D

0|0
    0|0
  • Güzel :-)

1|0
    0|0
  • Çok iyi ya çiz beni 😄

1|0
    0|0
  • Geliştirilebilir iyi yinede

0|0
    0|0
  • Hakikaten sana ait ise çok güzel çizimler.

0|0
    0|0
    • gerçektende bana ait çizimler ama tabiki ilk çizen bir başkası ben onun çizdiklerine bakarak kendim bunları çizdim :) bire bir kopya yaptım diyelim :)

• herşeyiyle birebir kopyalamak bunu gerektirir hanım abim :) adamın telif hakkı denen birşeyi var herhalde... ben bu işten para kazanıyorum profesyonel olarak... olmazda tut ki bir yerde denk gelse mahkemelik olma durumunda çatır çatır telif hakkını alır benden... şimdi şöyle düşün... da vinci nin orjinal resmi haricinde binlerce yapay çizimi var... şimdi sırf bir başkası da vincinin resmine bakarak çizdi diye fake mi oluyor yani? kendi el işinin yeteneğinin bir değeri yok mudur?

• Sen Da Vinci'ye bağladın. Haklısın diyerek kaçayım ben.

• Oldukça başarılı. Tebrikler! :)

1|0
    0|0
  • Mükemmel, beni de çizsene:d

0|0
    0|0
  • ellerine sağlık

1|0
    0|0
  • ne salaksınız * son resimde bildiğin site adı var
    www.fjedwfhlferwl.com diye

0|0
    0|0
  • Tebrikler çok güzel

0|0
    0|0
  • sondakini gerçek sandım bir an 😀

0|0
    0|0
  • Mükemmel

0|0
    0|0
  • çok güzel bence, özellikle ilki, birde benim profil fotoğrafımı andırdı :)))

0|0
    0|0
  • istemsiz vav dedim mükemmeller

0|0
    0|0
  • iyi olmuşşş

0|0
    0|0
  • Güzel bir bakış açın var... eller de çalışmaların var mı?

0|0
    0|0
  • iyidir

0|0
    0|0
  • Sende görüyorum bir yetenek ama derinlerde, geliştirmelisin onu

0|0
    0|0
  • çok hoş..

0|0
    0|0
  • Son ikisi guzel olmus

0|0
    0|0
  • Harika :) çok güzel olmuş, ellerine sağlık :)

0|0
    0|0
  • cok güzel olmuş tebrikler

0|0
    0|0
  • oha *-*

0|0
    0|0
  • super

0|0
    0|0
  • eline sağlık

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 17

• çokgerçekçi olmuş

0|0
    0|0
  • Karakalem mi? Hahaha. Dijital bu resimler.

0|0
    0|0
  • 4. bildiğin fotoğraf gibi duruyor çok iyisin umarım daha da başarili olursun :)

1|0
    0|0
  • Çok kaliteli

1|0
    0|0
  • Çok belli başka yerlerden aldığın. Yapma bunu :)

0|1
    1|0
    • zaten soruda da belirttim arkadaşım başka yerden alıp bakarak kendim çizdim diye :):):) neyin kafasını yaşıyonuz siz anlamıyorum yapabiliyorsan eğer yeteneğin varsa sen bakarak çiz o kadar kolaysa?

• he yav he :)

• Www. Ve senin :D?

0|0
    0|0
    • soruyu tekrar oku istersen :):):) bunları başka bir siteden bire bir bakarak yaptım bir nevi kopya oldu yani.. telif hakkı başkasında olduğu için bire bir kopyalamak zorundasın kendi imzam yerine onun imzasını atmalısın mesela :) o yuzden site adreside yazılı ustunde :)

• Seninse helal olsun senin değilse Allah seni bildiği gibi yapsın :D

• Birinci karakalemdeki ışık efsane olmuş. Başarılarının devamını dilerim canım 😊

0|0
    0|0
  • Bunu sen yaptıysan gerçekten yeteneğin var ve bu yeteneği ziyan etme derim :)

0|0
    0|0
  • süperrrr

0|0
    0|0
  • Guzel olmuslar

0|0
    0|0
  • çok güzel olmuş :)

0|0
    0|0
  • önce fake fotolarla şimdi de fake çizimlerle ego tatmin etme modası çıktı

0|0
    0|0
  • çok güzel bence maşallah gayet başarılı 3. çizimdeki gibi kirpiklerim olsun isterdim ya

0|0
    0|0
  • wooowww

0|0
    0|0
  • Güzell

0|0
    0|0
  • Kesinlikle harika olmuş.

0|0
    0|0
  • Bunlar senın cızımın degıl.