Amerikan Cocker nasıl bir köpek sizce??

İlk defa evimde bir köpek besleyeceğim bugün petshopları gittim Amerikan Cocker önerdiler çok sevimli küçük ırk bi köpek sabah 8den Öğlen 3e kadar evde yanlız kalıcak Amerikan Cocker iyi mi sizce?

Güncellemeler:

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce aileden evde köpek besleyen biri yoksa hiç heveslenme, o köpeğe de ailene de yazık etme... Köpek bakmak, çocuk bakmaktan bile zordur...

1|0
    0|0
    • her köpeği olan kişiler önceden tecrübeli olmuyo ki tatlımm

• Umarım üstesinden gelirsin ve pişman olmazsın... iyi geceler...

• benim yengem veteriner zaten pek zorluk çekeceğimi sanmıyorum teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• hayvan ticaretine alınıp satılmasına sende ortak olma.

0|0
    0|0
    • bende barınaklardan bulmaya çalışıcam ilk önce :)

• harikasın. bir canlıyı besleme ve bakım sorumlulugunu tasıyacagına inanıyorsun değilmi.. bir heves olmasın. seninde kalbin kırılmasın..

• tabiki inanıyorum ben tek çocugum aslında evde hep yanımda bir arkadaş olsun istemişimdir yaşımdan olgun oldugumu düşünüyorum bi heves olsa bile benden önce annem çok ilgilidir hayvanlarla ama benimde bi heves değil yani :)

• Maymun alsan daha iyi :)

0|0
    0|0
  • İngiliz Cocker Sapanyel'ı da tavsiye ederim. Ama etrafı çok kirlettiklerini duydum. :)

0|0
    0|0
  • bildiğin amerikan malı...:D

0|0
    0|0
  • saldırgan oluyolar tavsiy etmem kimseye

0|0
    0|0
  • ingiliz cocker ı severim

0|0
    0|0
  • daha baştan isminde hayır yok ki bu hayvanın...cocker ne ya amacı neymiş ne yapar bu

0|0
    0|0
    • link tatlılığı yetmez mi :)

• neyse sonra konuşuruz sen zaten bende eklisin :D

Kızlar Ne Diyor 4

• ıkı ay bakmıstım, cok hos bı kopek ama cok ılgı istiyo, zamanın varsa al. buyumuyolar da cok hep kucuk cok tatlılar. herseyi ogretebılıyosun. tuvaletını falan hep yerinde yapıyo. kesinlıkle tavsıye ederim.

0|0
    1|0
    • evet çok sevimliler sabah 9 dan öğlen 3 e kadar evde yanlız kalıcak ama onun dışında hep ilgilenip gezdirmeye çalışıcam :)

• neyse ya bakıcaz artık tekrar çok teşekkürler :))

• rica ederim:)

• Bir Pug degil.

0|0
    0|0
    • canım bende ilk başta pug düşündüm ama çok salya akıtıp hapşuruyomuş öyle şirin diye hemen atlamak olmaz araştırmak lazım

• Yalnız kalınsa bile geldiğin zaman enerjisinde yorulursun.Güzeldir.

0|0
    0|0
  • Benimde american cocker'ım var şuan 7 aylık daha yeni ergenlik dönemine girdi. Gerçekten harika bir köpek ama sert eğitim şart yoksa çok başına buyruk olabiliyolar. Onun dışında neşeli ilgi isteyen koruyucu şirin bir köpek. Bakımı biraz zor eğer gerçekten ilgileniceksen al yok sınavdı falandı filandı ilgilenemem diyosan kesinlikle unut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...