Ateis olmak günahmı?

tartışalım la canım sıkıldı ne detay mış arkadaş ?*

0|0
6|18

En İyi Kız Görüşü

• Evet kafirliktir.

0|0
    1|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 17

• önce :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D şunları bir koyayım sonra deyim ki ateist bakış açısıyla bakıyorsan zaten tanrı yok diyorsun ve günah diye bir kavram yok zaten. dindar bakışaçısıyla bakıyorsan yaratıcını reddediyorsun tövbe haaaaşaaa zındıksın :D

1|0
    0|0
  • Ataist mi ateist mi bilmiyorum ama ateis değil sanırım. bikere Allaha inanmam diyenler bile varlığını kabul etmiş oluyor.

0|2
    0|0
    • ben direk allah yok diyom :D başkan ya :D

• trol bu ya da cahil kulaktan duyma bilgilerle ateist oluyor noob bunlar

• Bak kardeşim ; düne kadar yanında müritlerini toplamış bir tarikat lideriydim.
    Sabahlara kadar demli çay eşliğinde sohbet yapar , zikir çekerdik.

Bir gün islam'ı geniş alanlara yaymak ve tebliğ için evime bilgisayar alıp internete bağlandım.
    Çeşitli adost sitelerinde çok muhterem arkadaşlarla helal dairesi içinde ibretlik paylaşımlarda bulunduk.

O siteden bir kardeş kızlar soruyoru tavsiye etti : müsbet bir yerdir dedi , günaşırı girmeye başladım.
    Ee tabi namazı niyazı da boşladık.

Fakat yüce Rabbim şefkat tokatını akşetmekte gecikmedi ki ; insanlığın deccali seninle karşılaştım...
    insan demekten haya ediyorum !

Ama sen nasıl kafirmişsinki tüm saçma sorular sende. Artık namaz kılarken senin sorular aklıma vesvese olarak geliyor. Namaza konsentre olamıyorum.
    Ama sen hiç merak etme istişare uykusuna yattım ve rüyamda ip adresini gördüm.

En yakın zamanda seni bu gaflet uykusundan uyandırmak için geliyorum.

0|0
    0|0
  • yıllardır müslüman ateist tartışıyor zaten hala bir çözüm yolu bulamadınız mı? doymadınız galiba. tencere bitti hala yemek var mı diyorsunuz... siz zaten sittiin sene anlaşamazsınız çünkü illa benim dediğim doğru kafasında olduğunuzdan mütevellik herkes kendi düşüncesini söyler, ikna etmeye çalışır 10 dakika sonra yine aynı muhabbet döner başa sarar. boş işler uğraşmaya gerek yok, ateist'sen öyle kal çünkü sana kimse yardım edemez.

0|0
    0|0
  • Selamın Aleyküm bir sigara yakıp geliyorum

0|0
    0|0
  • günah tabii ki. ama zannedildiği gibi affedilmez günah değil. şirk yani allah dışından bir başka şeye tapmak affı olmayacak bir günah. allah yoktur demek günah olsa da affedilmesi mümkün islam inancına göre. yani ateist bir insan iyi bir insansa şansı yüksek.

0|0
    0|0
    • heeee ölmeden bir tövbe edeyim :D

• senin inancını bilmem. islam inancına göre iki günah hariç her günah affedilebilir. tövbeye gerek olmaksızın.

• ''Ateis'' ?

0|0
    0|0
  • ne günahı kardeşim direk cehenneme

0|0
    0|0
  • yok degil sevapmış bile
    sacmalamayın ya günah oldugunu sende biliyorsun inancın varsa tabi

0|0
    0|0
  • ateist zaten inanmıyor günah olsa ne olma sa ne =)

1|0
    0|0
    • la tartışma konusu cıksın dedım kımse bilgi vermiyor hayır allahtan ateis degilim :D

• Soru günah kokuyor

0|0
    0|0
  • neden günah olsun ki

0|0
    0|0
  • ateistleri yargılama hakkı bizde değil bilmiyoruz
    Allahın işine karışılmaz

0|0
    0|0
  • At kafalılık gğnah değildir... Aksine mazur sayılıp mahşerde sorgulanmama ihtimali yğksek kitle...

0|0
    0|0
  • :D ateistte mantık olmadoğı her yonden belli :D ateistlere gunah değil kardeşim :D

0|0
    0|0
  • l*n hadi git bu kadar da saçma bir sorumu olur

0|0
    0|0
  • Ateist tanrı tanımayana denir, günah kısmımı kalmş

0|0
    0|0
Yükleniyor...