Bayanlar erkeklerden daha fazla kitap okuyor?

Metroda otobüste görüyorum hemcinslerim daha çok okuyor.. az birşey de çanta taşımanın avantajı belki ama öyle..Üzgünüm beyler
Biz daha kitap kurduyuz değil mi?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet. Güzel birşey, hoşuma gidiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kız erkek olarak değil de neden kimse telefona boş boş bakmak yerine kitap okumuyor ki, bir keresinde otobüste ayakta kitap okuyan birini gördüm, çok hoşuma gitti, bunu herkes yapabilir telefon yerine kitap koy

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben amcalara teyzelere genc bayanlara ayip olmasin kezaket centilmenlik olsun diye yer vermekten haliyle yapamiyorum :)

1|0
    0|0
  • Katılmıyorum özellikle metroda erkekleri gördüm ben genelde ayrıca kendım de hergün elimde koca bir 700 sayfalık kitabı taşıyorum evden okula giderken ki süreçte otobüste okuyorum.)

0|0
    0|0
  • Bence de öyle Haklisin ;)

1|0
    0|0
  • Tek başıma yeterim uleyn size. Bir seferde 50 60 sayfa okuyorum :)

0|0
    0|0
  • "Tamam sensin" diye sevmediğim tartışmak istemediğim insanları susturmak için söylediğim söz var.
    Ama bu soruya tam oldu ya :D

0|0
    0|0
  • alayı ay ben kitap okuyorum demek için okuyor

0|0
    0|0
    • Haksızlık olmadı mı

• yok hiç olmadı millet dönsün de bu kız nasıl akıllı bak kitap okuyor desin diye veya özentilikten okuyor çoğu. bugün sorularda ve bencelerde gördüm kahve-yağmur-kitap üçlüsü tamamen özentilik git sıçarken oku kitabını ne fark eder reklam malzemesi yapılmasın bu tür şeyler

• Metobüste kitap okuyor MUŞ gibi yapanlardan nefret ediyorum... Budalaca bir davranış..

0|1
    0|0
  • kendilerini birşey zaneediyorlar acıyorum ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...