Bu Şarkı Hakkındaki YorumLarınız Türkçe Anlamıda Yazılı Nasıl Sizce?

Şarkının Kürtçe Ve Türkçe AnLamı altta YazıLı Gece Gündüz DinLediğim Bir Eser BakaLım Siz Ne Diyorsunuz Lütfen Konuyu Milliyetçi DüşünceLerle ele AlmayaLım Şimdiden teşekkür Ve İyi DinLemeler ;)

KÜRTÇE ANLAMI Yarê, delalê, bûka baranê, Bes e, xwe bıxemılîne bı rengê bıharê Bes e, xwe bıxemılîne bı rengê tavê Çıma tu nakenî? Çıma tu napeyivi? Û lı wê valahiyê Weke mırın sar mayî Yarê, delalê, bûka baranê, Bes e xwe bıxemılîne bı rengê bıharê Bes e xwe bıxemılîne bı rengê tavê Çaxa te dıbinım Dı wê jiyana tarî Ez xembar dıbım Ez din u har dıbım Yarê, delalê, bûka baranê, Bes e xwe bıxemılîne bı rengê bıharê Bes e xwe bıxemılîne bı rengê tavê

TÜRKÇE ANLAMI
Yarim, güzelim (sevgilim), yağmurun gelini Yeter, süslen baharın rengiyle Yeter, süslen güneşin rengiyle Niye gülmüyorsun? Niye konuşmuyorsun? Ve o boşlukta Ölüm gibi soğuk kalmışsın Yarim, güzelim (sevgilim), yağmurun gelini Yeter, süslen baharın rengiyle Yeter, süslen güneşin rengiyle Seni gördüğüm zaman O karanlık hayatımda Üzgün oluyorum Ben deli divane oluyorum Yarim, güzelim (sevgilim), yağmurun gelini Yeter, süslen baharın rengiyle Yeter, süslen güneşin rengiyle

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...