Biyokinezi doğru mu sizce?

Kimisi göz rengini falan değiştirdiğini söylüyo doğru mu bu?

Güncellemeler:
Ulan sorumu görünce kim yazmış bu soruyu dedim bir an tanımadm sorumu az daha yorum yazcaktm.

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• İnanmayan inanmaz ama.. Telekinezi ve telepati yapmış biri olarak söylüyorm ki biyokinezi de doğrudur... Ancak herşeyden önce yaparken inanmak gerekiyo çok ince bir iştir bunu yapmak yılları alır

0|0
    0|0
    • Ohoo yıllar alcsksa hiç ugrasmam. Sen yapabildin mi nptin mesela

• telepati yaptım... Düşünce tahmin etmek denir buna. Mesela seninle konuşurken önceden ne söyleyeceğini yüksek ihtimalle tuttururdum. Telekinezi yapardım uzaktan nesne hareket ettirme. Elementim suydu benim mesela. Suyu çok rahat hareket ettirirdim. Bunun aurayla çakralarla her şeyle ilgisi vardır. Her şeyi bilmek lazımdır. Ama bıraktığım için eski etkisi yok. Hala duyularım güçlüdür ama..

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Göz rengi değiştirmek abartı ancak ısını arttırabilirsin mesela bir kaç defa soğuk suya girmem gerekti önce elimden geldiğince ısınmaya çalışıyorum etkisi oluyor suya girmeden tüylerim diken diken oluyor falan.

0|0
    0|0
  • yapılabilir ancak belli bir süre ile yapabilirsin. yani o değişimi bir kaç saniyeden fazla tutamazsın. uzun süreli tutabilmek için insan vücudundaki enerji yeterli değil daha fazlasına ihtiyaç var.

0|0
    0|0
  • evet bu mümkün

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sanmıyorum

0|0
    0|0