Çizim Yeteneği Geliştirilebilir mi?

Resim çizme yeteneği sizce geliştirilebilir mi ? Ben en azından çizdiğim şeyin anlaşılabilir olmasını istiyorum çizim dersleri alın falan diceksiniz ama ona vaktim olmuyor . Kendim geliştirmek istiyorum . Sİzce nasıl geliştirebilirim ne önerirsiniz ?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• internette güzel tutoriallar var istersen paylaşabilirim. onun dışında sürekli egzersiz yapman gerekiyor elinin açılması için. basit privmitif objelerden başla sonra zorluk derecesini artır ardından organik çizime geç meyve sebze ciziminden başlıyabilkirisin. tonlama için ışık temellerini bilmen lazım.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• 0|1
    0|0
  • hiç bi şekilde geliştiremessin bacanak yeteneğin yoksa kurs falanda biyere kadar bu güzel sanatlar hep yetenek :D

0|0
    0|0
  • Çizdikçe gelişir tabii. Ama sen çizim yeteneğinden önce hayal gücünü geliştir. O asıl önemli olan unsur

0|0
    0|0
  • elbette tüm yetenekler gelişebilir

0|0
    0|0
  • ıyı bır egıtımle evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• tabi ki geliştirilebilir sabırlı olup sürekli çizersen farkı sende görürsün.resim sadece yetenek işi değil azimle çalışan da geliştirebilir kendini.en basit geometrik formlardan başlayabilirsin çünkü etrafta gördüğün objelerin temeli bir geometrik forma dayanır silindir kare küre.mesela silindir çizip onun ışığın geliş yönüne göre tonlaman.internetten videolardan ve çizimle ilgili sayfalardan da yararlanabilirsin.

0|0
    0|0
  • youtubeda güzel videolar oluyo onlara bakabilirsin. resim geliştiği gibi bırakıncada gerileyen bi şey ben yaşadım ilk ağızdan sana tavsiye

0|0
    0|0
  • Bende çok istiyorum bunu, biz çizimim var ahahaha :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...