Burnum o kadar mı kötü?

burnumun büyük olduğunu yüzüme vuruyorlar. kemerli değil gayet düzgün. aynı şu resimde avril' in ki gibi. özellikle 3. resimde belli oluyorbu. hık demiş burnum ondan düşmüş. kardeşimin burnu bile bu kadar benzemiyor. o kadar kötü mü sizce? başında ki 3 w sildim lütfen ekleyerek bakarsanız.

vipresim.com/resim/avril-lavinge-resimleri.html

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• selam dostum bence kafana takma bunu insan vücudunun özelliklede burnu yüce yaradan allahu teala yaratıyor haşa onun yarattığınamı kulp takacaz biz rahat ol sallama kimseyi insanların kusuruyla ilgilenenlerle bence sende ilgilenme kib

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Merhaba amatoruye.

Öncelikle Bu Resime Bakma Gereği Bile Duymuyorum Ve Canını Sıkmamanı Tavsiye Ederim.

Çünkü, İlerleyen Zamanda Burnunun Hoşuna veya Etrafındakilerin Hoşuna Gitmediğini Düşünürsen Kısa Bir Operasyon İle Hoş Bir Buruna Sahip Olabilirsin.

Fakat, Bir İnsanın Hoşuna Gitmeyen Bir Sorununun Yüzüne Vuranların,Ne Kadar İhtiyaçlarıda Olsa, Bir Beyin Operasyonu Geçirebileceğini Sanmıyorum.

Allah'ın En Özenerek Yaptığı Yerimizde Burnumuzdur. Bunuda Sölemeden Edemeyeceğim.

1|0
    0|0
  • Yani hayatının tek sorunu buysa çok iyi :D

Allah başka dert vermesin...

0|0
    0|0
  • bence burun büyüklüğünü çok takma çünkü burnu büyük olan kadınlar daha kendinden emin daha zeki ve daha çekici olurlar bana göre

0|0
    1|0
  • veri gud burun bencee ama ınsanlar neden oyle demıs anlam vermedım

0|0
    0|0
  • kafana takma .sen beğeniyorsan sorun etme ...başkalarının senin için söyledikleri olumsuz şeyleri kafana takıyorsan o insanlar senin sahibindir..

0|0
    0|0
  • estetik yaptır kurtul o burundan

1|0
    0|0
  • Halt etmiş onlar.Boşver sen onları takma kafana.

0|0
    0|0
  • bizce daha da kötüüü

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Takılma, sen seni sevdikten sonra..

0|0
    0|0
  • Yok be gayet duzgun yani, takma kafaana mileti onlar hep konusurlar, amuda kalkip ters taklada atsan yaranamazsin ;)

0|0
    0|0
  • Benim burnum biraz geniş ama gelen seviyor giden seviyor tatlı diye öldürecekler ahahhaa aman be takma ne kötü durumda olanlar var ileride estetik yaparsın kurtulursun çare mi yok sanki.

0|0
    0|0
  • aga çok rahatsızsan estetik yaptır benim arkadas yaptırdı çok güzel oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...