Gereksiz ve itici bulduğunuz reklamlar ve programlar var mi?

Olmasa da olur dediğiniz, gereksiz budugunuz, mantık hatalarıyla dolu, boşa zaman çalan, itici vb buldugunuz reklamlar ve programlar var mi? Varsa hangileri?

Güncellemeler:
Beğenmiyorsan izleme, izlemeye mecbur musun tarzında. Fikir paylaşımından yoksun basit cevaplar verecek arkadaşlar hiç yazmasınlar lütfen!...

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Sarelle reklamlarının hepsi mantık dışı link ~

2|0
    0|0
    • Kesinlikle hakveriyorum. Mantığı da kurgusu da itici hele sözde sempatik diye karakterıze ettikleri Bebek de seslendirmeside daha itici.

Kızlar Ne Diyor 12

• hülya avsarın odea bank reklamı var ona sinir oldum özellikle sözlerine ben ne hizmet aliyosam herkeste aynı hizmetimi alirmişmiş ne kadar asagilayıcı tavri var bu kadının. birde müge anlının programını sevmem

1|0
    0|0
  • ohoo çok vardır daa... şimdi hatırlamıyorum sanırım.

ama psikolojimi bozan programlar var müge anlı serap izgü gibi.

sarelle reklamındaki bebeğe ifrit oluyorum bide.

0|0
    0|0
  • link

Rezil etti tum Turkiyeyi Amerikaya :D Oturup kufur anlatiyor her programda

0|0
    0|0
  • balderesi denen balların satılmaya çalışıldığı reklamlar hıı birde şu tablet satmaya çalışanlar var ya resmen saçmalıyorlar

0|0
    0|0
  • ben şu evlilik programlarından ve müge anlı esra ceyhan bir ara serap ezgü flan vardı hala var mı bilmiyorum onların sunduğu o tarz programlardan hiç haz etmiyorum.

0|0
    0|0
  • Bal reklamlarına sinir oluyorum, yok şu kadar bal sadece şu fiyatına falan filan

0|0
    0|0
  • Gerizekalı albeni reklamı.

Özlem tekinin o iki kulak yaptığı saçlarından tavana asmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • izlemezsin olur biter

0|0
    0|0
    • ama çok gereksiz bir soru :D 118 33 vardı

• Soru içeriğine hangi bakış acısıyla yaklaştigina bağlı olarak değişir gerekli olup olmadığı..

• bal reklamı ve ali ağaoğlunun reklamları

0|0
    0|0
  • Müge Anli.

0|0
    0|0
  • Yalçın abey

0|0
    0|0
  • nejt işlerın brownı reklamı cok abartılmıs ck sacma gelıo bıde kosla reklamındakı kadın beyaz tul bembeyaz tull ıyyyy sınrım hopluyo gordukce

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• program olarak Müge Anlı dizi var bir de Doktorlar Pantene reklamları

0|0
    0|0
  • bütün hepsini gereksiz, saçma bulduğum için tv izlemiyorum

0|0
    0|0
  • MEhmet ali erbil'in bulunduğu her yer itici bence.

0|0
    0|0
  • yok bütün reklamlar güzel.

0|0
    0|1
Yükleniyor...