Eee malum kış geliyor, bizim buralar böyle oluyor sizin oralar nasıl oluyor var mı fotoğraflarınız?

Eee malum kış geliyor, bizim buralar böyle oluyor sizin oralar nasıl oluyor var mı fotoğraflarınız?
Sizce de çok güzel değil mi? :) Daha tepelerden daha güzel gözüküyor ama fotoğraf için en güzel yer burasıydı ^^

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• Hiç unutmuyorum, Edirne'de yaşadığım zamanlar, köy ya oralar, sobamızın kömürü bitti. Dışarıda kar kıyamet ama anlatamam. Kömürlük eve yakın ama köşeyi dönmek gerekiyor, 3 dakika mesafe var. Evin en büyük kızı benim diye, o karda ben gitmiştim. Her yerim morarmıştı ve hayatımda hiç o kadar üşümemiştim. Karla o gün bugündür küsüm.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Yağmıyor buralara 😒

0|1
    0|0
  • nere bura böyle

0|1
    0|0
  • Kar yağmıyor hep rüzgar ve yağmur T_T

0|1
    0|0
    • Yağmur da iyidir aslında, çelik çatılı köy evlerinde o yağmurun çatıya vuran takır tukur sesleriyle uyumak gibisi yoktu benim için çocukluğumda.

• Kar kış sevmem

0|0
    0|0
  • Sırf bu görüntü için kışın kar yağan bir yere gideceğim :)

Bizde anca fırtına var :/

0|0
    0|0
  • burasi neresi

0|0
    0|0
  • Kuru bir ayaz, donmuş burunlar, sarı yapraklar ve yağmurla karışık dolu. :)

0|0
    0|0
  • İstanbul beykozda camdan baktığımda aynı bu manzara ile karşılaşıyordum.

0|0
    0|0
    • İstanbulu sevmiyorum ben ya, ne yalan söyliyim. Bursa'nın taşı toprağı altın İstanbul'da o kalmadı artık eskidendi onlar.

• Manzara çok hoş.

0|0
    0|0
  • Orası neresi ya güzelmiş. Antalyadayım kar görmek için ıspartaya gidiyorum :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...