Ne demek istenmiş acaba burada?

Bir gazetede '' şeytanın sevdiği insanlar '' başlıklı bir yazıda bir madde dikkatimi çekti ve anlamlandıramadım tam olarak, sizce ne denmiş olabilir burada; ''Allah'ın gizlediği bir günahı ortaya çıkaranlar.'' ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah sonsuz merhameti ile büyük küçük bir çok gunahimizin üzerini örter ya bir annenin cocugunun ayibini ortmesi gibi.
    Bunu bilen insanlarin dedikodu giybet ile baskalariyla paylaşması ya da kisinin kendisinin bile baskalarina anlatmasi hoş degil dinimizde.
    Çünkü bir başkasına anlatmak da onu o ayiba o günaha itebilir.
    Allah üzerini ortmusse bunu tekrar dillendirmenin, kabuk tutan yarayı kanatmaktan farkı yok.

Rabb ne büyük. hergun günah işliyoruz ama bizi yerle yeksan etmiyor.
    Hergün yeniden bir şans veriyor.

Ya gunahlarimiz alnimiza yazilsaydi? Ne yapardik o zaman sorusunu getiriyor akla.

0|1
    0|0
    • Maşallah :)

• Oo geçmiş olsun. En kisa sürede iyilesirler umarim. Allah senden razi olsun hayirli evlat 👍😊😉

• :))

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanın b*k yemesi işte, Rabim insanoğlunun işlediği günahı gizliyor belki affedecek ama biz ne yapıyoruz sağda solda anlatıyoruz hatta bazı gunahlarimizla övünüyoruz sonuç, silinecek günahı yazdiriyoruz hanemize

0|1
    0|0
    • Aynen öyle; geç de olsa idrak ettim...

Kızlar Ne Diyor 2

• Hani bir kulun ayıbını ört ahiret günü de Allah senin ayıbını örtsün diye bir söz var ya bana bunu çağrıştırdı, günah kul ile tanrı arasında bunu ifşa etmenin amacı üzerine yorumlanabilir diye düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Doğru; bildiğimiz başkasının günahını açık etmek dolayısıyla da aslında kendimize yazdırtmak oluyor sanırım o günahı; boş yere katlanıyor işte...

• zaman mı o?

0|0
    0|0
    • F5 haber... zaman okumam.

• Tabiki :)) son yazdığınızı şahsen bilmiyordum, günahların gizli kalıp bağışlanması... O açıdan da haliyle düşünememiştim, şimdi netleşti kafamdakiler ^^ Allah razı olsun

• Rabbim cümlemizden razı olsun inşallah

Erkekler Ne Diyor 2

• Bir şey demeye çalışmamış saçmalamış. Allahın gizlediği bir günah nasıl olabilir ki? Gizlemek istese gizler zaten insanın gücü yeter mi onu dışarıya çıkarabilmek.

0|0
    0|1
    • Ayıp ve kusurlar da, sırlar da gizlenir; açığa vurmak da onu yapanın kişiliğini gösterir. Günahı da onadır, saygınız yoksa yorum yapmayabilirdiniz :)

• Hwr gazetedeki habere inansak

0|0
    0|1
    • Birgün yazdıklarımı anlaman dileği ile evlat...

Yükleniyor...