Arkadaşlar ben şarkı yapıyorum ama onları notaya nasıl çeviricem bilmiyorum?

Müzik bilgim yok sözlerle melodiyi bir anda söylüyorum ya da şiir yazıp onu melodileştiriyorum burada da anlatamıyorum sanırım. Müzik bilgisi olan var mı? Bunları nasıl notalaştırıp noterde onay alabilirim zahmetli ve paralı bir süreç mi? Şarkıcı olmayı düşünmüyorum. Satmayı düşünüyorum.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Doğrusunda ben 3 sene deneyimim var ben bile korkuyorum :)

1|0
    0|0
    • Aslında kendim gidip söylesem muhakkak alırlar ama ben öyle birşey istemiyorum. Çalınsın istemiyorum yani. Ya da ben öldükten sonra telefon kayıtlarımdan alınır artık :)

• benim hem söz hem melodi aynı anda oluyor. aslında baya var ama işe yarar benimde 10-11 dir. Her tarz çıkıyor. Yabancı bile yaptım değişik bir yeteneğim ama gizli kalmak istiyorum. Yani söz-müzik kısmında da nickim yeralsın eğer biri okursa. Hayallere gel :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Bestekar Müfit Bey e git.

0|1
    1|0
  • Notere git melodiyi mirildan ses kaydi yapip dosyaya eklesinler. Sonrasinda zaten imza atarsin noter ücreti falan derken halledilir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Kendi sesimle söylemek istemiyorum başkasına söyletsem?

• O da olur.. sonucta onemli olan o sarkinin telif hakkini alip tursusunu kurmak

• aynen ya o tarz birşey istiyorum çünkü eskiden msne facebooka yazdığım orjinal sözlerimi bile şarkılarda duyuyorum nasıl oluyorsa aynı şeyleri mi düşünüyoruz tüm bestekarlarla bilemedim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...