Otostop ile yurtdışını gezmek istiyorum yapabilir miyim sizce?

Son zamanlarda aklıma takıldı daha önce hiç yurtdışına çıkmadım ve bu yıl izmir'den başlayıp bulgaristan ordanda doğaçlama şekilde otostopla gidebildiğim kadar gitmek istiyorum sizce önüme ne gibi engeller çıkar ve yapılabilecek bişey mi

• Yapılabilir
    40% (6)43% (3)41% (9)Oy Ver
  • Yapılamaz
    7% (1)43% (3)18% (4)Oy Ver
  • Yemez
    53% (8)14% (1)41% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Aklıma son zamanlarda benimde taktığım birşey ama tabiki türkiyede insanın g*tü yemiyo. Hele birde kadınsan

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Vize alabilirsen neden olmasın ama vize istemeyen ülkelere gidebilirsin başına gelebilecekleri göze alırsan
    Türkiyeden otostopla ölmeden veya tecavüze uğramadan çıkmayı başarabilrsen gerisi kolay :D

0|1
    0|0
    • Bu ay içinde yeşil pasaport çıkartıyorum çoğu ülkede vize istemiyor ona göre gitmeyi düşünüyorum

• bende Türkiye'den çıkamamaktan korkuyorum olmadı sınıra kadar otobüsle giderim :D

• Aynen en mantıklısı sınıra otobüsle gitmek :D

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok cesursun

0|1
    0|0
  • Zor ya hele bu havada gerçi çılgınlık varsa adrenalin seviyorsan neden olmasın

0|1
    0|0
  • Yemez :D

0|0
    0|0
  • Türkiye'yi geçebilirsen çokta güzel yapılabilir de... hala bizim sınırlardayken büyük tehlikeler atlatabilirsin..

0|0
    0|0
    • Cogu kisi aynisi söylüyor. Bulgaristana kadar otobusle gitmeyi düşünüyorum aslinda turkiyede cok fazla otostop cektim bisey olmadi ama herkes ayni seyi soyleyince suphe olusmaya basladi

• iki soru var. seni arabaya alan once s. ker mi? sabaha mi birakir?

0|0
    0|0
    • yaşım 40, 18 ayşımdan beri gezerim gençken çok otostop yaptım, şu an aracıma hep alırım. 10 larca şehir ülke gördüm, yapmayın ya insanlar o kadar da kötü değil.

• @amedeus39 tam aksine insanlar o kadar kotu ki, hamileyim hastaneye yetisicem taklidi yapip otostop cekip, seni soymak icin kafana silah dayayan kadin ceteleri var bu ulkede. kusra bakma, ne yazik ki gecmis senin zamanin. :(

• Dedigin sadece turkiyede oluyor o da haberlerde gordugumuz kadariyla suana kadar onlarca kez otosrop çektim daha s. ken olmadi birazda sansima kalmis

• Yap Ama sakin yanliz yapma..😊

0|0
    0|0
  • yurdum insanı çok gerçekçi ya :DD

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• balkan insanı iyidir, sorun olmaz, ancak bulgaristan sıkıntılı vize konusunda. birde Türkleri pek sevmeyebilirler bazı yerlerde (tabiki türk oldukları için değil daha önceki kötü deneyimlerinden dolayı olabilir.)

0|0
    0|0
    • Vize sorun degil yesil pasaport cikartiyorum Türke pek benzemedigim icinde sorun cikcagini sanmiyorum her sey taklit yetenegime kalmis :D

Yükleniyor...