Herkes bir kitap adı yazabilir mi?

Her türlü olabilir. okuyup beğendiğinizi yazarsanız daha iyi olur :D İçeriğinin konusunu da yazarsanız sevinirim. Ve önerdiğiniz kişisel gelişim kitabı olursa çok çok iyi olur :D

Güncellemeler:
Teşekkürler

0|0
12|15

En İyi Erkek Görüşü

• ARET VARYAN : Gitme zamanı. Kişisel gelişim. Hayatta yaşanmışlıklar. Bizim yaşayıpta göremediğimiz durumları yaşanılan olaylardan yola çıkarak anlatıyor."Gök ile yer arasında köprü kuran asa misali, Bâtın ile Zâhir arasında gidip geliyor insan…" “Hazır mısın?” “Hiçbir zaman hiçbir şeye hazır olmadım.” “Korkuyor musun?” “Korkmadığım anım da olmadı.” “Neden buradasın?” “Nerede olduğumu hiç bilmedim. Belki de olabileceğim başka bir yer yoktu.” “Başlayalım mı?” “Her başlangıç bir son… Yeni bir sona başlayalım.” *** Bir yanda Zâhir, bir yanda Bâtın… Bir yanda görünen dünya, bir yanda insanın ötesi, evrenin varoluşu… Bir yanda bireyin günlük yaşam akışı içinde kendini, çevresindeki karakterleri ve bulunduğu yaşamı sorgulayan bir hikâye; diğer yanda felsefik ve ruhani sırları irdeleyen, kadim bilgileri ve bilgeleri bugüne taşıyan gizemli, mistik bir yolculuk… Bir yanda ağacın altında uyuyan Yedi, denizden çıkan çift başlı düalite, zaman ustası saatçi, bilge simyacı, Schrödinger’in kedisi, mahkeme salonuna doluşmuş düşünürler ve daha nice ezoterik kahraman... Diğer yanda aşk, tutku, aldatma, entrika ve yaşam kavgası… Kitapları ve insan odaklı çalışmalarıyla milyonlarca ruha dokunan Aret Vartanyan, daha önce denenmemiş tarzda kaleme aldığı bu romanında yüreğiyle mantığı, gerçekle illüzyon arasında sıkışan insanlığı kendi içinde bir yüzleşmeye davet ediyor

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tarzını söyle sana her konuda önerebilirim, benim favorim 1984-george orwill, ama kitap zevk işidir konu ver önereyim

0|0
    0|0
    • Kişisel gelişim ile ilgili olursa hiç fena olmaz :D macerada olabilir :) aşk olmasında

• Sineklerin tanrısı mutlaka oku diyorum

• Deneyeceğim çok teşekkür ederim tatlım :)

Erkekler Ne Diyor 14

• nietzsche ağladığında.

2|0
    0|0
  • Allah'ım kitabı

0|0
    0|0
    • Dini kitaplar okumuyorum dini bir şey mi acaba :) ?

• Şeytan Yemini :)
    Tekrar tekrar okuyabilirim sıkılmadan

0|0
    0|0
  • Yaşamak, Sevmek ve Öğrenmek
    -Leo Buscaglia

Cinsel Aşkın Anatomisi
    -Helen E. Fischer

Bu iki kitabı oku, yala, yut seni çok bilgili sanan kişiler türeyecektir hayatında

Hatta promosyon olarak da bir tane roman ekleyeyim, sıkılırsın şimdi bu iki kitabı okurken

Budala
    -Dostoyevski

0|0
    0|0
  • Ben şu an da İskender Pala nın Efsaneyi okuyorum. Gayet iyi gidiyor. Tarih. Barbaros Hayrettin Paşa ve dönemin akdeniz deki olaylar yaşamlar ı ve savaşları anlatıyor. Sürükleyici...

0|0
    0|0
  • kişisel gelişim mi? roman mı? bilim mi?, Ama bir tavsiyem var
    Sil Bastan, ken grimwood
    konusu, zamanda isteği olmadan geriye giden , bir adamın yaşadıkları, çok etkileyici

0|0
    0|0
    • Bunu okurum merak ettim teşekkürler

• eğer okumayı sevmeyen birisen bu kitap sana okumayı sevdireceğinden emin ol, kendi görüşüm ;)

• keloğlan.)

0|0
    0|0
  • Canan tan yuregim seni cok sevdi.

0|0
    0|0
    • Ona bu gün göz gezdirdim de bana göre değil pek

• tutunamayanlar

0|0
    0|0
  • Başarının Yolu Beden Dilini Anlamak / Orhan ERDEM

0|0
    0|0
  • Oktay sinanoğlu bye bye türkçe

1|0
    0|0
  • O kadar çok kişisel gelişim kitabı okudum ki hepsi birbirinden güzel ama en iyisi The Secret derim.

0|0
    0|0
    • Ben şimdi koza kelebeği bilmez diye bir kitap buldum onu okuyacağım acaba iyi mi? Okudun mu onu önerirmisin

• Teşekkür ederim :))

• Rica ederim :)

• Güzel Dost

0|0
    0|0
  • Kur'an

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kişisel gelişim kitaplarının büyük çoğunluğu saçmasalak olduğundan ve kadın dergileri başta olmak üzere her yerdeki sıkıldığım başlıkları görmekten "Kendimi insanların hayatları üzerinde geliştiririm, bizzat tanık olurum" diyerek roman okumayı seçmiş birisiyim. Sayılı gelişim kitabı okumuşumdur.

Zülfü Livaneli'nin Serenad adlı romanı kesinlikle sana bir şeyler kazandırır. :)

0|0
    0|0
  • Uçurtma avcısı

1|0
    0|0
  • Aşka düşüş

0|0
    0|0
  • Zülfü Livaneli mutluluk, Hande Altaylı kahperengi, John werdon aklından bir sayı tut, şeytanı uyandırma, Don Brown cehennem

0|0
    0|0
    • Çok çok çok teşekkür ederim

• Müsaitseniz size aşık olabilir miyim?

0|0
    0|0
  • Cengiz Erşahin - Zorluklarla Mücadele Etme
    Kişisel Gelişim

0|0
    0|0
  • Kürk mantolu madonna

0|0