Ambiti nedir? ambiti nedir?

Askerliğini yapmış olanlar bilirler Ambiti kime denir neye denir ama belki burdanda birileri çıkar hadi çalıştırın kafaları😄

Güncellemeler:
Soruyu bilene EİG 😄

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Ne olduğunu merak ettim söylesene 😁😁

0|0
    0|0
    • Biraz daha cevap alalım 😄😄

En İyi Erkek Görüşü

• Argo bir tanımlama , askerlikle alakası yok liselerde de kulllanılır sokakta da iş dünyasında da.

Konuya sebep olan hayvanın adı Pedikülozis pubis (kasık biti); ve 1-2 mm uzunluğunda bir asalak.

www.hakanbuzoglu.com/.../pubic-2.jpg

4.bp.blogspot.com/.../bizimzaman-7.jpg

Bakımlı veya değil , tüyler olsun ya da olmasın sadece kasıklara yerleşen ve tutunarak kan emen bir bit türü, sayısına göre inanılmaz kaşıntıya da sebep olur.

İnsanları bu asalağa benzeterek tanımlama ise genelde erkeklere kullanılır, sebebi gerçekte pek alakası olmamış ya da hiç alakası olmamış olsa da boş kaldığı her konuşma fırsatında dilinde kadın pubis bölgesi konuları ile gezen ve halk deyimi adını ağzından düşürmeyen, mevzuda bol " hikaye " anlatan tiplere yapılan yakıştırmadan ibarettir. Ergen eğilimi sanılsa da erip de ergenliğini atlatamamış hatta evli barklılarda bile görülen bir lügat gevşekliği , bir çeşit sözel tatmin yolu ile üstünlük yüklenmeye çalışanlarda da görülebilir.

Bir de bunun koymalı versiyonunu cümle sonunda kullanmayı tik halne getiren bir güruh da var , ilginç olan bulaşıcı olması ve birkaç erkeğin aralarında konuşurken neredeyse hepsinin cümlesini karşılıklı a mk ile ve racon kestim rahatlaması ile bitirmesidir. Genelde ek tikleri de olur, diş oynatır , ikide bir hağğk yapıp yere tükürür ya da gelen geçen kızlara bakarken kendisini üstlerinde algılayıp orgazma yaklaşık yüz ifadeleri takınırlar. Ortak özellikleri belli bir iş amaç peşinde olmamaları, sokakta köşe sahipleri olmalarıdır. Bu yüzden geçimleri de oldukça kuşkulu asalak yaşamda oldukları da kolayca rivayet edilebilir.

Kadın pubisi hayali içinde yüzen bu kişilerin herhalde ergen kısmına bitin yavrusunu işaret eden yvşak mbiti , ermiş kısmına da sadece mbiti demek daha doğru olabilir.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bu kelime genelde; başkalarının sırtından geçinen, bir nevi asalak insanlara denir.. ama bu insanlar öyle işini bilirlerki, yalakalıkları ile hep en iyiyi ve en güzeli elde ederler.. tıpkı o bitin en güzel yere yerleştiği gibi.

0|0
    0|0
    • Hadi canım fikirler güzel 😄😄😄

• sanırım kadına kıza aşırı düşkün, yanlarından hiç ayrılmayan erkeklere denir :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bu birleşik kelime mi yoksa ayrı yazmayı mı unuttun :) ?

0|0
    0|0
    • Soru belki kaldırılır diye birleşik yazdım ayrı keli

• askerliğim süreci boyunca hiç duymadım :D ama argo bir kelime olabilir. açıklamasını yapmıyım şimdi burada :D

0|0
    0|0
    • Askerde çok söylerler genellikle uzmanlar subaylar er ve erbaşlara çok kullanırlardı bizim zamanımızda

• sizin zamanınızı bilemem bizim bölükteki astsubayımız genelde at kafası derdi :D

• Düşünsene bitli bir kız :)

0|0
    0|0
  • kadınlara sormak gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...