İstanbul vs İzmir sizce hangisi daha yasanilabilir bir sehir?

Siz olsaniz hangisinde yasamak isterdiniz? Benim tercihim İzmir

0|0
12|27

En İyi Erkek Görüşü

• İzmir'imi hiç bir şehire değişmem.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• izmirde yaşanır, gezilir,
    İstanbul'da sadece gezilir

0|0
    0|0
  • Ankara vs İzmir deseydin bir anlamı olabilirdi tercih konusunda ama İstanbul da ne dalga mı geçiyon İstanbul'da yaşanır mı be! tabiki İzmir

0|0
    0|0
  • Ben İzmir'de yaşıyorum. İstanbul çok kalabalık bir şehir iki üç sefer gittim tabii ki ama "Gezilecek yer" derim İstanbul için. Yaşanmaz!

0|0
    0|0
  • izmirliyim, havasıyla, suyuyla, insanıyla kesinlikle İzmir diyorum. istanbula gittim, o kadar karmakarışık bir yer ki, kimin ne olduğu belli değil ve hiç de yaşanılacak bir yer değil, istanbulun neyini seviyorlar anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • İstanbul yaşamasını bilenlerin şehridir. İstanbul da yaşamasını bilirsen zaten her şehir de yaşayabilirsin.

0|0
    0|0
  • İstanbul Maganda şehri. Çöplük, megaköy.

0|0
    0|0
  • Benim tercihim her zaman İzmir. " Yaşayan Şehir, Yaşanacak Şehir".

0|0
    0|1
  • kesinlikle İzmir

1|0
    0|1
  • İzmir sankii

0|0
    0|0
  • İstanbul çok kalabalık vede pahalı bir şehir paranla rezil olabilirsin

0|0
    0|0
  • @CERCAN Türkiye haritasını al eline ve ordan İzmiri ayrı tut İzmir her yönüyle tek geçer İstanbulu yaşam açısından

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • İzmir ..

0|0
    0|0
  • İzmir yaşanılır şehir ama bozuk

0|0
    0|1
  • Tabi ki İzmir

1|0
    0|1
  • Tabiki İzmir sen hic kordonda keman esliginde fasıl yaptınmı , hem gevregin :) tadıda baskadır

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • ikisinde de yaşamak istemem

0|0
    0|0
  • Yaşamak için İzmir daha iyi gibi ama İstanbul havası soluyan için burası bambaşka

0|0
    0|0
  • 2 sindede yaşanmaz dostum yaşıcaksan karadeniz tarafı ötesi yok.

0|0
    0|0
  • istANBÜL izmiri sevmedim

0|0
    0|0
  • Istanbulllll yaiyorum da :)

0|0
    0|0
  • Paran varsa İstanbul yoksa yine İstanbul .. İstanbul bir başkadır.. Yarim İstanbul

0|0
    0|0
  • İzmir

0|0
    0|0
  • İstanbul'da yaşanmaz hem trafik sıkıntı hemde doğudan herkes oraya gitti güzelim şehirin içine ettiler

0|1
    0|0
  • her türlü İzmir

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 11

• kişinin şartlarına göre belirlenecek bir durum. ama İzmir çoğumuzun şartlarına daha çok uyar öyle değil mi? istanbula ne kadar aşık olsam da insanların çirkefliğinin artması beni bu durumda İzmir demeye itiyor. en basitinden çık taksim meydana sağda solda özenti ergenler ve onların götünü tavan yapmlaranı sağlayan subyancı pedofili adamlar vs vs..

0|0
    0|0
  • İstanbul zor şehir şahsen ben İzmir'i daha çok seviyorum İzmir'inde tek sıkıntısı yolları araban yoksa zorlanıyorsun her yere otoban yolundan gidiliyor neredeyse ama İzmir güzel yer

0|0
    0|0
  • İzmir tabiki. Sorumu bu?

0|0
    0|0
  • İzmir daha güzel yaşanılabilecek bir şehir, kesinlikle. İstanbul'da yaşam zordur, kalabalık şehir nihayetin de.

0|0
    0|0
  • Aynı gibi :// bana göre

0|0
    0|0
  • İzmiri hiçbir yere değişmem

0|0
    0|0
  • Istqnbulu isterdim

0|0
    0|0
  • İzmir den sevgili Istanbuldan es olur :D

0|0
    0|0
  • Izmiiiirrr

0|0
    0|0
  • hahah İzmir i sevmem istanbulll aşk şehriiii :) var mı bir İstanbul daha ya :)

0|0
    1|0
  • Ben oyumu yozgattan yana kullanıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...