Cadılar bayramını kutlayacak mısınız?

cadılar bayramıyla ilgili ne düşünüyorsunuz.31 ekim malum cadılar bayramı, kutlayacak mısınız? galiba 30 ekim gece yarısından sonra kutlamalar başlıyormuş.

0|0
18|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Gereksiz birşey bence.

Hele ki 29 ekimdeki kutlamalar Depremden dolayı ve şehitlerimizden dolayı mutsuz gececekken siz neyin bayramında bahsediyorsunuz?

Bizim de kültürümüzünm bayramları yok mu? neden Yurt dışuındakiler onları kutlamıyor da biz onlarınkini kutlamaya devam ediyoruz. Buna sizce ne denir? yobazlaşma degil mi?

zaten yurdumuzun dışından alacagımız bilgi , teknoloji gibişeyler iken biz kültürlerini geleneklerini de empoze ediyoruz ne güzel böyle devam aferin.

2|0
    0|0
  • Benim öyle bir bayramım yok .

0|0
    0|0
  • Kostümüm hazır ama kutlamayacağım

0|0
    0|0
  • cadılar bayramı kutlamak gibi bi kültüre sahip değiliz neden kutlayalım ki bu bizim kültürümüz değil .Bu tip şeyler toplumumuzu yozlaştırıp dejenere ediyor aksine karşıyım bu tip şeylere.Heee diyebiilirsin ki o halde yılbaşı da bizim kültürümüz değil .Yılbaşı kutlaması yeni bir senenin gelişidir yeni bir seninin gelişini kutluyoruz yani aslında krismısı değil keza krismıs yıl başında 1 hafta önce kutlanıyor .

0|0
    0|0
  • yok 6 sına kadar beklicem

1|0
    0|0
  • Ben cadı değil prensim. Prensler bayramını bekliyorum..

0|0
    0|0
  • hayır kurban bayramını bekleyeceğim.

0|0
    0|0
  • biz kutlıcaz valla, şakirt misiniz olm kutlayın lan negzel

0|0
    0|0
  • :)) bize her gün bayram :))

0|0
    0|0
  • her yanımız acı iken bayramın sevincini neremde yaşicam bilemedim.

0|0
    0|0
  • Frenk kostumum arkadasimda kaldi :-(

0|0
    0|0
  • Bana her gün cadılar bayramı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• mantıken bakarsak benim kutlamam lazım, ama ponpon terliklerimi giyip evde çekirdek çitletmeyi düşünüyorum

1|0
    0|0
    • Ben seni unutmuşum, sanıyordum ki dışarda kutluyacaksın. Oks beraber kutlayalım bebeğim bacadan düimeyelimde aman :))ASDFGHJ

• İşimizi şansa bırakalım dalgamıza bakalım :dasdfasdfsdfg

• Memelerime kadar çekmişim asdfghfdasdfg Sende böyle yap bel inceltiyormuş :D

• ben hristiyan değilim ki kutlayayım...

1|4
    3|0
    • hristiyan bayramı değil ki sadece onlar daha sık kutluyor hatta katolikler cadılar bayramına karşıdır.hristiyanlıkla alakası yok yani.

• sosyalleşme bayramı mıymış :)))))))

• hristiyanlıkla alakası yok araştırın böyle önyargılar hep cahillikten geliyor.hristiyan bayramı olsa söylerim mesela noel hristiyan bayramı ama bu kesinlikle değil.alaycı konuşmanız gerekmiyor.

• Benim bayramım veya eğlence olarak gördüğüm bir aktivite değil.O nedenle ;hayır,kutlamayı düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • :)))aaa tabiki kutluyorum cadı sila olaraktan:)

0|0
    0|0
  • Hiç kutlamadım.

0|0
    0|0
  • Hiç karçırmayız

0|0
    0|0
  • Burada kutlarsam linç edilme ihtimali ortaya çıkabilir. O yüzden yapmam.

Ama bayılırım aslında. Kutlamak isterdim.

Noel'i de çok severim.

0|1
    0|0
  • 31 ekımde tam 8 kısının dogumgunu var hepsı cadı sadece o cadıların dogumgununu kutlucam baskada ısım olmaz supurgemı alıp gezmeyı dusunmuyrum :)

0|0
    0|0
  • Kutlamiyorum.

0|0
    0|0
  • eğlence için kutlanılabilir

0|1
    0|0
  • Hayır kutlamiyacağım

1|0
    0|0
  • Hayır kutlamayacağız

0|0
    0|0
  • bizim öyle bir bayramımız yok olsaydı kutlardık ama yok

0|0
    0|0
  • benlik bişey yok

0|0
    0|0
  • ben cadi degilim...)

0|0
    0|0
  • bayramlarla pek alakam yok

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Maskeli balo yaparlarsa gidebilirim :).

0|0
    0|0
Yükleniyor...