Çok tutar mı bilemem ama kitap yazmak istiyorum?

Arkadaşlar, ben bir kitap yazmak istiyorum, tarsı da mevcut kitaplsrdan farklı: Serkan Özel'lr Kahraman Tazeoğlu'na benzer ama tarzı daha marjinal olacağını düşünüyorum.

Konum vr bir kaç taslağım da var fakat bunları bir araya getirip düzenlemeye soktuğumda 60-80 sayfa falan çıkar. Yeterli olur mu, sonuçta roman yazmıyorum? Bir de yayın evi yazıyı beğenirse kitabı basıp gelirini alır mı? Şu an için kitap için oluşturabileceğim bütçem yok. Ama aklımdaki gibi bir şey olursa başarılı bir eser olacağını düşünüyorum. Yardım edip fikirlerinizi söyler misiniz? Bir de taslaklarda mektuplar var, bunlara da yer vermek istiyorum. Mektuplar şu şekliyle çok orijinal ve dilbilgisi ve hitap yönünden kusursuz derecede (bir çok defa okudum ve bulamadım) . Ama mektuplarda üstü kapalı cinsellikten, açık şekilde de tutkudan bahsediliyor. Bu yayınlanmasına engel mi?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Elif gibi sevmek kitabına benziyor mu?
    Yani öyle sözler mı var

0|0
    0|0
    • O kitabın adını çok duydum da okumak nasip olmadı. Yanlış bilmiyorsam o biraz da manevi aşkı anlatıyor, değil mi?

• En iyisi senin bildiğindir. Bu günlük benden bu kadar uyuma vakti :) Allah rahatlık versin

• Sana da.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...