Yazarların insanlar üstündeki etkisi nelerdir?

Hayatımızı değiştirecek derecede derin kitaplar varmıdır biz değişmek istediğimiz için mi bize öyle gelir?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• işimize geleni okuruz hiç birşey bizi değiştiremez değiştirse idi nazım hikmet değiştirirdi bizi

0|0
    0|0
    • O zaman diyosunkı insanlar degışmez ve hep aynı kalır. Gelişmezlermi düşünmezlermi?

• Aslın da cevapta bu insanlar duvarlarını yanı kurallarını sınırlarını yıktıktan sonra degısır

• ben duvarlarımı yıktım dinsiz diyor anlayamıyanlar

En İyi Kız Görüşü

• Kitaplardan en eskileri oku derler. En derin en sahi kitaplar o döneme ait. İnsan değişken bir varlık. Bir fikir veya davranış sürekli değişime uğrar ya da selfgüncelleme yapar

0|0
    0|0
    • Ne varsa eskılerde var derler zaten kitaplar şarkılar türküler. Günümüz yazarlarından hayatımıza etkı eden yokmudur sence?

• Yabancı kitaplar çok heyecan verici ama bütün amerikada yaşayan yazarların kitaplarda bir amerikan propaganda var. Artık yiyemiyorum. Sıkıldım.
      Aşk çok pahalı ve beklediği bir duygu olduğu için bu duyguyu bize kitaplarda pazarlıyor. Hayallere götürüyor aşk yaşıyorsun gibi duygu yaratıyor. Herkes aşka aç ama yaşamıyor. Yani birçoğu insan.
      Yabancı kitaplarda hedef amaç hırs var. O sana motivasyon veriyor işte bu diyorsun. Aslında her kitap bir yolculuk ama her yolculuk gibi her kitap güzel olamaz.

• Teşekkürler!
      Sohbet için da ayrıca sağ ol:)

Erkekler Ne Diyor 2

• Değişmek istersin o kitabı alırsın öneriler çıkar karşına bunu yapsam belkide daha iyi olur dersin onu denersin ve değişirsin.

0|0
    0|0
  • biz değişmek isteseydik bizi değiştirebilecek bir çok şair var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...