En beğendiğiniz <3 filmin adı nedir?

Ben çok film izleyen biri olarak , çok film var kafamda ama illaki birini ilk sıraya koyacaksak bu Başlangıç-İnspection olurrr sizin ne?
En beğendiğiniz  <3 filmin adı nedir ?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Aşka yükseliş 😄

0|1
    0|0
    • oooo kankam gelmiş (: sen dersinde izlemezmiyim...

En İyi Erkek Görüşü

• Inception olacak hocam o :) benim için de Fight Club.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• duvus kubu
    baslangic
    leon
    forest gump
    titanik :)
    minte kristo kontu
    incir receli 1
    bir kucuk eylul meselesi
    hepsini cok sevmistim. daha cok vardir da aklima bunlar geldi. siralama aklima gelis siralamasi. sevmek sirasi değil :)

0|1
    0|0
    • telefondan yazdıgın ıcın bazı filmlerin isimleri yanlıs cıkmıs... ama ben anladım sorun yok (: teşekkür enalttaki 3 ü dışında hepsini izledim

• sağol (:

• bir rüya için ağıt

0|1
    0|0
    • requeim for a dream ... çok bir umutla izlediğimdenmidir nedir beklentilerimi karşılamadı o benim... cok duygusal bırıyımdır aslında guzel film kesınlıkle ama etkılenmedım...

Erkekler Ne Diyor 4

• Scarface

0|1
    0|0
  • Esaretin Bedeli.

0|1
    0|0
  • Esaretin Bedeli - Batman Serileri - Godfather - Leon - PK vs... Tam olarak kıyaslama yapamıyorum hepsi ayrı güzel

0|1
    0|0
    • yalnız o esaretin bedeli 1. numarayı imdb de haketmıyor gıbı tamam guzelde ben nedense cok begenmedım ya belkıde benden kaynaklanıyor sen nedusunuyorsun 1 . numara ıcın cok ıddıalı degılmı o fılm

• Çok derin ya yani ben 2 kere izledim her izlememde daha derin anlamlar buluyorum bir kere daha izleyeceğim, bende mesela Godfather da o beklediğim mükemmelliği bulamamıştım ama felsefeleri farklı oluyor kimi film kimi insana o kadar iyi gelmeyebiliyor

• Leon

0|1
    0|0
Yükleniyor...