02.02.2013 Tarihinde bir konser var. Peki kimler gidecek?

Bu konsere kimler gidiyor?

link

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Araştırdım adam sağlam bağryo :D

bu grubun isminin okunuşu nasıl ?

He bide klipteki kadın çirkindi :P

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben gitmiyecegim sen gidecekmisin ?

0|2
    2|0
  • slash konserine gitmeyi çook istedim ama olmadı hatta bigün evde oturup ağladım bile oderece :(( bide justin konseri var ki oraya sadece obebeyi öldürmek için giderim :D

0|1
    0|0
  • ben değil. Slash e tapan ergen yeni metalci bebeleri görmek istemiyorum. Slash de eski slash değil zaten.o gnr ile vardı.

0|1
    3|0
    • Ergenlere bakmaya gitmiyor ki giden. Slash i canlı görmeye gidiyor. En azından 1 kere bile olsa.

• ya tabi ama onun için o kadar yok gidemem taa istanbula yani, o ergenler de bahane ama güçlü bir bahane, slash in üstün yetenekli bi gitarist oldğunu savunup durmaları aptalca geliyor. tamam adam efsane ama yeteneği o kadar da yok gnr ile ünlü oldu o grupla parladı o gruptayken iyiydi. o kadar.

• Been hatta sırf o konser için ankaradan istanbula gidicem çok merak ediyorum nasıl olcağını valla

0|1
    0|0
  • fettahcan tercihim.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• çok gitmek istiyorum ama o kadar param yok açıkçası olsada vermem yani o kadar param olsa vermem çok param olursa muhakkak giderim o bi gerçek... abi aylarca back from cali dinledim ben ya vay be söylerlerse onu kameraya felan çek tamammı =(

0|1
    1|0
    • çiftlik park dışından da izleyebiliyorsun. üst taraftan ya da girise yakın acıdan.

• oda bi opsiyon evet de ben böyle aktivitelere yalnız katılmayı sevmeyen adamım bilmiyorum birini uydurursam yanıma dediğin gibi yaparım

• rockla pek aram yok ankaralı turgut olsa belki giderdim ama

0|1
    0|0
Yükleniyor...