Tarih kitapları önerir misiniz?

Arkadaşlar tarih alanında bilgilenmeyi çok seviyorum. Milliyetçilik, Türkçülük, İslam, Osmanlı gibi konularda bildiğiniz güzel kitaplar var söyler misiniz?

Güncellemeler:
İnternet üzerinden, blog , forum vb. de olabilir

0|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Yavuz Bahadıroğlu'nun Resimli Osmanlı Tarihi kitabına bakabilirsin. Ayrıca boyut yayınlarının tarih kitapları çok güzel. Baya resimli, haritalı hiç sıkıcı değil.
    Birde genel dünya tarihi için ntv yayınlarının tarihini öneririm.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Kardeşim İslam'ın tek kitabı Kur-an , Osmanlı diyorsanda j. VON HAMMER'in Osmanlı İmparatorluğu tarihi kitabını oku.

1|0
    0|1
  • Ahmet şimşirgil ve Yavuz bahadıroğlu. özellikle Ahmet hocanın kayı serisi oku hocanın videolarını izle Türkiyenin en iyii tarihçisidir

1|0
    0|0
  • yavuz bahadıroglunun romanları tamamen gercek ıcerıklı hatıralardan toplanarak yazılmıs kıtaplar ve roman seklinde oldugu için sıkıcıda degil
    özellikle gurz ve zafer isimli kıtabını öneririm ve aynı sekılde bıldıgın bu eser varsa tavsıyede ısterim

1|1
    0|0
    • Çok teşekkür ederim temin edicem en kısa zamanda. Ben henüz yeni başlıyorum böyle kitaplar okumaya. Hep sitelerde takılıyodum. Şimdiye kadar bildiklerim Atsız'ın kitaplarıyla Yıldıray Çiçek'in Düşürülmüş Maskeler.

• dusunce degil gerceklik içeren kıtapları okumanı tavsıye ederim yorum kısmınıda kendıne sakla sonra nihal atsızı bastan oku bir tavsıye daha ama olsun

• Tamam tekrar teşekkürler :)

• Belgesel izlersen daha çok bilgilenebilirsin :)

1|0
    0|0
  • ansiklopedi tarzında alırsan faydası olur

0|0
    0|0
    • O şekilde sıkıcı oluyor :/

• Beyazıt Akman imparatorluk serisini oku.

1|0
    0|0
  • Resmi tarih mi?

1|0
    0|0
  • Fatih ile Davinci güzel bir kitap

0|0
    1|0
    • Yanlışlıkla düşük oy verdim kusura bakmayın :( teşekkür ederim tavsiyeniz için

• Hangi şehirde yaşıyorsun

0|0
    0|0
  • Hayirt

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...