Arkadaşlar iki meslek arasında kaldım

Ben böyle severim maceraı falan girişkenimdirde POLİS VE OYUNCULUKTA kaldım oyunculuğa yeteneğim var polis olmayıda çok istiyorum sizce ?

Güncellemeler:
Oyunculukta işsiz kalma ihtimalin çok yüksek bir de o var .

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• oyunculuğu seçersen öyle pat diye başrol vermezler sana. önce bir ajansa başvuracaksın. önce figuran olarak çağırırlar. az replik verirler. tutulursan oyuncu olursun. işşiz kalabilirsin. o yüzden sen polisliğe git. aynı zamanda yine oyunculukta yap.

0|0
    0|0
    • Ne güzel yazdın öyle :)

• yazının bu noktaya geldiğini bilmiyordum bak :):)

• zaten belli edersin kendini ajansta. ya hemen bir anda yükselirsin yada işsiz kalırsın :) polislik cepte kalsın her zaman

Erkekler Ne Diyor 10

• polis olma ve oyuncuda olma, neden yaşamak için bişey olmak zorunda kalasın ki, sıkıyosa özgür ol.. Freedom Forever !

0|0
    1|0
  • sen turkıye de kı polıslerle amerıka da polıslerı yada fılmlerde kı polıslerı bırbıryle karıstırdın sanırım ne macerası kızım :D

0|0
    1|0
  • evinde otur bence sen

1|0
    1|0
  • oyuncu ol .. belki ilerde polis rolü de verirler ..

0|0
    0|0
  • bızım mahallede p*rno ceken abıler var , gel ıstersen , baktın unlu olamadın , polıs olur hapse atarsın bızı :)

0|0
    0|0
  • polıs ve oyuncluk arasında mı kaldın , yanı dıyorsun kı , ya doguya gıderım ya batı ya , bence sen ıkı meslegıde bırak sıktır et :):) boklama guzelım mesleklerıde

0|0
    0|0
  • oyuncu ol bence. belki bir dizide polis rolünde oynarsın.böylece iki isteğin de yerine gelmiş olur.

0|0
    0|0
    • oyunculukta hemen seni oynatmıyolar ama öyle kolay değil

• bir yerden başlamak lazım.adım adım ulaşabilirsin.

• oyuncu ol polis rolü oyna ...

0|0
    0|0
  • artiz yapalım seni biz yeşil çamda :)

0|0
    0|0
  • polis ol masa başı masa üstü ayak altı bişeyler yaparsın bide kadınsın ya cokta tınlamazlar aaaa bir kadın suclu gelcekte onu kontrol etcen...gasp şüphesi varsa yere çemeldirip kıçının içindeki şeyi çıkarmasını istebeliyorsun veye elini sokuyorsun iki deliğede bakmak zorundasın öyle biliyorum..siz ne dersiniz. bence polis ol garanti meslek ama psikolojin fazlsıyla bozulabilir bunu göz önene arkasına bir tarafına al.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• arka sokaklarda oyna ikisinden de olursun :D

link

0|0
    0|0
  • bi dizide polis rolü oyna.temiz.

0|0
    0|0
  • polis olma bence hem kadınsın kadınlığını bir nebze kaybedersin oyuncu ol derim

0|0
    0|0
  • Polis ol önce bi mesleğin , elinde tutulabilir birşeyin olsun.

Sonra oyunculuğu yaparsın zaten.

1|0
    0|0
    • polis olupta oyuncu olunur mu ki ? :/

• Evet polis olursun, ama devlet tiyatrolarında da oynayabilirsin. Bi mesleğin olsun elinde sakın tiyatro falan okuma, polis ol.

• saol çok iyi açıkladın :)

Yükleniyor...