İzmir yenifoça 7. eğitim alayı jandarma komando

Arkadaşlar acemi birliğim burası orada yapan var mı nasıl bi yer herkes komando olamıyormuş sanırım refuze edilenler oluyormuş refuze olanlar ne oluyor bilgisi olan paylaşabilir mi?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• abim orda yaptı gece gündüz sövüyordu çok zorluyorlarmış eğitimlerin zorluğuna dayanmak zor derdi

0|0
    0|0
    • usta birliğimi acemi birliğimi

• Mardin'de sabit kalmamıştır çünkü dağcı komando olduğu için sürekli intikal yapıyordur. Bitirdimi askerliğini?

• mardinin ilçelerinde kaldığı dönemler oldu ecet b,itirdi

Erkekler Ne Diyor 3

• Hacı hayırlı olsun

ızmir foça pis acemi birliği dır.bunu kafana sok

ama yüzde 95 i doğuya gider

refüze olayı şöyle örneğin bir rahatsızlığın var ise

Örneğin psikolojik sorun

O zaman silahını alırlar elinden

gidince öğrenisin

şunu unutma kardeş

diyelim usta birliğin antalya ya çıktı ama karakoldaki komutanlar olsun askerler olsun hepsi o .c

diyelim usta birliğin hakka riye çıktı komutanlar askerler hepsi adamın kralı

sen nerede askerlik yaparsın ?

0|0
    0|0
    • Anladım teşekkürler. O kadar yerden izmir yeni foça j.k. tutturmak baya zor olsa gerek eee bende zoru sevdiğime göre sanırım tutturacağım yer belli. Benim bi arkadaşın belinde rahatsızlık vardı ısparta piyade komandoydu oraya gitti söyledi refuze ettmişler yani bu tür rahatsızlıklarada bakıyorlar

• Yandın ben aydından vana gittim ama orduevine müzisyendim ben gittimaydın ızmire bağlı gittiğin yer alay benhm taburdu

0|0
    0|0
    • Hayırlısı olsun bu benim için eminim hayırlı olandır Ben zaten normalde kafası kırık adamımdır orada belki iyice kırarım :p

• :) rdm ol iste delillerle askerlik yap

• :)

• Kardeşim komandosun kesin :D

0|0
    0|0
    • İyi hayırlı olsun o zaman :)

Yükleniyor...