Kitap onerisi :)?

Kitap onerirmisiniz.. ve altinda ufaak detay ne ile ilgili. Ve genelde romantic ask tarz hikayelerin fani degilim
Icinde olur tabi ama konu daha farklidir :)

Güncellemeler:
Bende burdan herkese.. mert caner - felaket tellali kirmizi vos vos u onereyim. Super bir siir kitabi. Adam resmen kadinlari bir tanrica gibi anlatiyor. Kesinlike tavsiye ederim. Okumaya bilr kiyamiorum tuhaf ama merakla diyer dusuncelerini orenmek icon o sayfadan bu sayfaya atliyorum

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Karamazov Kardeşler

1|0
    0|0
    • Dostoyevskinin adını duymamışsın gidiyorsun en ağır kitapları okuyorsun... tutunamayanlar ulysess tarzında epey ağır bir kitaptır.. ben bile okumaya yeltenmedim cesaret edemedim :D sophie'nin dünyası da felsefi bir kitaptır yani tercihlerin başlangıç için uygun değil bence :)

• Dolstovsky duydum. Bu kitapi duymadim. Okumadim hic tabi ondan. Kitaplarin kalinligi beni korkutu zamaninda. Ve kitaplar konu agir evt ama bana agor degil zorlanma yok okurken alip beni goturuyor. Da neden uygun degil?

En İyi Kız Görüşü

• Küçük Prens;
    Herkesin düşünmesi gereken insanlığı küçük bir çocuğun düşünüp bir gezegende yaşaması ve oranın daha yaşanılır olması.
    Kasandra'nın aynası;
    Ölüm saati var ve herkes farklı dünyalarda herkesin düşünceleri

Burada aklıma gelmedi ama bu kitaplar başucu kitabın olmalı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...