Film önerisi olan var mı acaba?

En çok etkilendiğiniz filmler hangileri konuşu fark etmiyor arkadaşlar unutamadığınız filmleri paylasirsaniz sevinirim. Biraz konusunda nda bahsedebilirseniz iyi olur

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• A serbian film. ( psıkolojın saglan degılse ızleme)
    Salo ya da sodomun 120 günü ( buda aynı sekılde)

Oldboy ( fılmın sonunda hadı l*n ordan gercektenmı dedırtıcek bı fılm)

Aamir khandan 3 ıdıots, her cocuk ozeldır, ghajını hem aglatır hem kahkaha attırır neye ugradıgını sasırırsın

Yetmezse ben burdayım :)

1|0
    0|0
    • 3 iş kotu ve her çocuk özeldir i izledim cidden mükemmel

• Iğrenç vermeye çalıştığı mesajı çok iğrenç bu şekilde vermiş ruh sağlığını bozar insanın

• Yaa. Oldboyda oyle. Fılm boyunca keyıf alıyorsun uzuluyorsun flan. Ama sonunda ınan bu fılmden daha cok etkılendım :D

En İyi Kız Görüşü

• 127 Hours
    Bir dağcının başından geçen 127 saati izleyiciye tüm olayların içindeymişsin izlenimini vererek, nefesini almadan izlemeni sağlıyor. Filmi izlerken çeşitli duygulara kapılabilirsin. Aron Ralston'un başndan geçen bu gerçek olay en çok etkilendiğim filmler arasına çoktan girdi bile.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• titanik :D

1|0
    0|0
  • Aşk tesadüfleri sever

1|0
    0|0
  • Black (2005)

1|0
    0|0
  • Prayers For Bobby. Konusunu okuyup burun çevirmeden ve ilk 30 dk de vakit kaybı demeden izle. Beğeneceğine eminim.

1|0
    0|0
  • Koku-Bir katilin hikayesi :O

1|1
    0|0
  • ghajini

1|0
    0|0
  • -Profesyonel Leon: sevginin Gücü
    -Dövüş Kulübü

1|0
    0|0
  • Prisoner başrolde Hugh jackman ve Jack Gylennhall oynuyor. Uzun sürükleyici ve sonu çok gizemli bitiyor.

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisi :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...