Cinayet romanı yazsanız Kahraman Seri katil mi olur dedektif mi ?

Cinayet romanı yazsanız

Kahraman

Seri katil mi olur dedektif mi ?

• Roman karakterlerine objektif bakmak gerekir
    0% (0)13% (2)6% (2)Oy Ver
  • Heyecan son sayfaya kadar sürmeli
    72% (13)67% (10)70% (23)Oy Ver
  • Kurtulan bir kurban intikam için seri katili vurur
    17% (3)13% (2)15% (5)Oy Ver
  • Zeki dedektif Psikopat seri katili yakalar
    6% (1)7% (1)6% (2)Oy Ver
  • Cinayeti sıradan bir vatandaşın çözmesi heyecan katar
    5% (1)0% (0)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
24|26

En İyi Kız Görüşü

• Dedektif vicdan azabı çekip katil olduğunu itiraf eder :D

0|1
    0|0
    • :D kurstan geldim yorgun argın

bi de baktım çiçek bırakmış değerli biri

tişikkür ederim :))

• ben teşekkürler :)

kıymetlim <3

Kızlar Ne Diyor 23

• E dedim. Objektif bakmak kurgu dünyasında imkansız. Heyecanı son sayfaya kadar sürdürme çabaları çoğu zaman yazarın okulu aptal durumuna düşürmesine sebep oluyor. Yapay oluyor, yazar son ana kadar sürdüreyim derken kıvranıyor. Okuru ciddiye alan yazarlar istiyoruz. Bu dengeyi çok iyi yazarlar dışında sağlayabilen görmedim hiç. Kurbana katili vurdurmam.Seri katile az kalsın kurban gidecek birinin psikolojisi bunu kaldırmaz, kaldırıyorsa kurbanın da iyi biri olmadığını düşündürür. Bu durumda katili haklı görüp 'neden öldü yeaa' diyen nidaları işitme riski yüksek.Dexter ölse mesela milyonlar galeyana gelir. Zeki dedektif-psikopat katil olayları eskidi artık. Agatha Christe'nin dedektifleri son seri katilden zeki dedektifler olmalıydı bence. Cinayeti sıradan bir vatandaşa çözdürmek ise zeki bir katilin hesaplarından ötedir ve her zaman olasıdır. Ki diziler, filmler, gerçek hayat bunlarla doludur. Basit ölümler-yenilişler kastım burada sıradan vatandaştan çok, sıradan olaylar. Mesela Game of Thrones da khal ın ufak bir bıçak yarası yüzünden ölmesi, kralın domuz tarafından yaralanarak ölmesi(altında başka şeyler var da girmeyelim), Dexterda Isaac in saçmasapan biri tarafından vurulması diye uzar gider liste. O yüzden E. Ne kadar küfür de etsen görünce etkilediği aşikar.

0|1
    1|0
  • Kurban daha sonradan seri katil ruhlu bir diğer kurbanları kurtaran bir insan olur.

Yani önce kurbandı sonra diğer kurbanları kurtaran birisi ama seri katiller kadar soğukkanlı.

0|1
    0|0
  • Ikisinin birbirine olan hastalikli aski olabilirdi

0|1
    0|0
  • Kurban olsun bikere de, cok hakki yeniyor :)

0|2
    0|0
  • Hiç tahmin edilmeyen biri olur katilim vede kesinlikle seri katil olur örneğin kzııl saçlı bütün kadınları aynı şekilde öldürebilir

0|1
    0|0
  • Zeki bir katil.

0|1
    0|0
  • Benim kahramanım kurban olurdu. Herşey onun gözünden ölümü de daha detaylı anlatabilir di böylece. Etkileyici olurdu.

0|1
    0|0
  • Katil zeki dedektifi oldurur benim senaryomda, ortadan kaybolup baska ulkelerde cinayet islemeye devam eder

0|1
    0|0
  • Kesinlikle seri katil :)

0|1
    0|0
  • bence başlarda geçen fakat pek ilgi görmeyen biri sonradan kahraman olmalı farklılık olsun bildiklerinizin dışına çıkıp vay be dedirtsin

0|1
    0|0
  • olaylar hep kahraman seri katil üzerinde döndüğünden benmerkezci biriolarak seri katil diye basbas bagırıyorum

0|1
    0|0
  • maduru seri katil yaparım polisi suç ortağı dedektife olayı çözdürürdüm :D

0|1
    0|0
  • seri katil olur bende hep kötüler kazanır :D

0|1
    0|0
  • elbette seri katil olayın içine iniş olur romanmda :)

0|1
    0|0
  • Katil uşaksa uşağın sevgilisi hizmetçi kahraman olur:)

0|2
    0|0
  • kişilik testi sorusu :)

0|1
    0|0
  • Katili niye ana kahraman yapıyım, o zaman katilin kim olduğunu hemen anlarım :(

0|1
    0|0
  • ben dururken neden onlar kahraman olsun ki ?

0|1
    0|0
  • seri katillllllllll

0|1
    0|0
  • Hayatta yazmam cinayet falan :P

0|1
    0|0
  • Katil kötüleri öldürürdü.Baş kahraman o olurdu.

0|1
    0|0
  • ayh korkırım bean .s.s

0|1
    0|0
  • ikisini de kahraman yapardım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Kahraman dedektif olur

Konu :Dedektifimiz, Kendisini Miss World 2013 yarışması lideri sanan bir kızın önüne gelenle düşüp kalkması sonucu aids e yakalanıp ölmesinin ardındaki sır perdesini aralamak için yola koyulur ve 500 den fazla kişi içinde bu ölümcül virüsü ona kimin / kimlerin bulaştırmış olabileceğini araştırır. Gezegenin en takıntılı dedektifidir bu.

0|1
    0|0
  • Seri katilin olmasından faydalanıp cinayetler işleyip cinayetleri seri katilin üstüne yıkan kişi olur kahramanım:/

0|1
    0|0
  • dedektifi seri katil yapardım değişik bir kurgu olurdu bütün kitap boyunca kendini bulmaya çalışıyor adam mesela nasıl olur? :DD

0|1
    0|0
  • Katil olurdu ve sonunda da intihar eder hiç kimse de " ulan kim öldürdü bunca adamı " diye dövünür dururdu.

0|1
    0|0
  • Polisiye ülkemizde önem verilen bir alan değil. Sevil Atasoy'un ne kadar başarılı bir teşkilatçı olduğunu bilen bilir. Kanıt dizisi diğerlerine göre tam bir polisiye diğerleriyse polisçilik. Atasoy'un yazdığı kitaplar daha çok mesleki alanda. Türk polisiyesi deyince aklıma tek bir isim geliyor: Ahmet Ümit. Benim yazacağım polisiyede kahraman teşkilat içinden bir seri katil olurdu.

0|1
    0|0
  • seri katil bi kere de kötüler kazansın be kardeşim :)

0|1
    0|0
  • Bnce dedektif daha ii Çünkü kötüler her zaman cezalandırılır ve romanın sonunda

O seri katili İdam ettirirdim ve organlarını bağışlardım :D

0|1
    0|0
  • Sanırım Sıradan İkiside Olmazdı :S

0|1
    0|0
  • Zabıta olur , türkiyede dedektif mi var :D

0|1
    0|0
  • gazeteci luna parkerı kahraman ilan ederdim...çünkü olayı o çözdü..dedektif sosisli yemekten kıçını kaldıramıyordu...ayriyetten seri katil romantik bir insandı çok fazla üstüne geliyorsunuz...

0|1
    0|0
  • şıklara uşak seçeneğini de eklesen en populer cevabı bulurdun, her zaman kilit noktası uşaktır, maktule en yakın kişi :D

0|1
    0|0
  • Dedektif olurdu hatta çok egzantirik hikayem de var düşünmüyor değilim.

0|1
    0|0
  • Seri katil mi dedektif mi diye soruyosun. Seri katil demek istiyorum ama öyle bi seçenek koymuyosun. K bakma da çok saçma olmus anket :)

0|1
    0|0
  • katil uşak...

herzaman.

1|2
    0|1
  • Seri katil olur. Çünkü romana renk katar bu olay.

0|1
    0|0
  • Hem polis olur hemde seri katil...

1|1
    0|0
  • Uşak olurdu.Hem katil hem dedektif

0|1
    0|0
  • tabikide uşak :D

0|1
    0|0
  • Kahraman dedektifin yardımcısı olurdu, fikrimi çalma sakın :D

0|1
    0|0
  • dexter isimli diziyi anımsattı.

0|1
    0|0
  • Tabiki Ağır psikopat bir seri katil olur

0|1
    0|0
  • ölen genç kızın hayaleti...

0|1
    0|0
  • kurban olur

0|1
    0|0

• katil olurdu

0|1
    0|0
  • ikiside değil ben olurdum seri eksiliyoruz arkadaşı şakaydı gelsin experiance

0|1
    0|0
  • seri katil olurdu :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...